Седмица студена но от надежди напоена - 16.01 - 22.01.06

  • 1 944
  • 39
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ни въ ли и срам бе хора....посред нощите да пускам тема Crossing Arms
Весела седмица...да е много много ползотворна и щастлива Hug
На мен ми тръгна на криво щото се удариха с една сметка за тока дето ми се изправи косата...ама сега почват разправиите с енергото Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 1 612
О Херка! Ами мен много ме е срам, ама няма как - работа. Не се ядосвай заради енергото, ако си търсиш правата и са ти надписали сметката ще ти я оправят. Само дето ще ходиш до там да се разправяш. Аз вече 2 пъти съм се оплаквала и имаше ефект.
Искам да използвам седмичната темичка:
ЧРД Моренка! Желая ти много здраве и сбъдване на всичките ти мечти!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Само дето ще ходиш до там да се разправяш. Аз вече 2 пъти съм се оплаквала и имаше ефект.
Добре, че живея зад енергото, че поне пътя ми е по-малко Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 029
Аз чак сега видях,че не имало нова темичка.Хубаво име на темичката,Херич.
Добре, че живея зад енергото, че поне пътя ми е по-малко Mr. Green
Това е добре.Няма да им се даваш на тези кожудери,които са ти надписали сметката.Успех!
Успешна седмичка на всички![/b][/color]  bouquet

# 4
  • Мнения: 133
Весела седмичка и от мен!
Пожелавам ви много хубави емоции!
А Херка-присъединявам се към теб с оплакванията от енергото,само че нашта сметка е по-малка от твойта.И като отидох да плащам щях да припадна! doh
Много усмивки през цялата дедмица и не само!!!!!!! newsm53 newsm03 newsm53
Честит рожден на Моренка.И скоро да ни зарадваш!!!!!!!1 newsm59

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен, милички newsm51.Желая ви много, много усмивки и хубави емоции през тази седмица newsm10

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Прелитам само да ви почерпя...имам си днес именик. Да ми е жив и здрав и много да ме слуша Mr. Green
Къда са Ва-ва, Ренци / и тя да почерпи да не се ослушва Crazy/, МОФ-то....абе старита кадри...алоооо липсвате миииии Cry

П.П а енергото..хм....айде да не псувам в ефир Mr. Green

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Тук съм, но съм крива  Sad
Нали се оплаках, че имам някаква гадна кашлица. ОКаза се бронхит според личната. Изписа ми антибиотик, но забрави да ми изпише по касата сифороа три кутийки- изписала ми само една. И в големия студ се разхождах два пъти до нея и вчерта миналата  семица сряда яко ме втресе.
Както и да е, вчера бях на контролен преглед и се оказа, че вместо да съм добре след онзи антибиотик- аз отивам към пневмония. Личната ми изписа антибиотик- още по-силен. Иписала ми тя от по 1000 на 8 часа по едно. отиваме в аптеката, там казват, че няма такъв и този антибиотик и някакъ с бавно отделяне, максимално може да се пие 2 таблетки от по 500 на 24 часа. Айде пак при личната, след едно тъпо обяснениее се върнахме в аптеката да си ги взема тези лекарства и ще ги пия както пише в брошурата.
Мъж ми се ядоса, защото таз жена никаква я няма, дано вече с тоя антибиотик ми мине, че иначе ....и аз не знам какво ще измисли тази. И като чета,ч е тя трябва да ми взима цитонамазка  #Cussing out #Cussing out #Cussing outолеле мале, ще си платя явно глобата и няма да и дам.
Още не съм отишла да видя декемврийската сметка за тока, но като ви чета.....и ме втриса.

Хера, честит ти именник, да те слуша много, да те води на разходки(може и до Враца да дойдете някой път а?)да ти е жив и здрав и нека общата ви мечта стана реалност!

# 8
  • Мнения: 471
Добро утро Simple Smile Нека седмицата да е лека и изпълнена само с хубави моменти!
За първи път пиша при вас и се надявам да ме приемете във вашите редици. Ето моята история на кратко, за тези които не ме познават - от една година правим опити за бебче, но резултат няма и затова започнахме да посещаваме клиниката на д-р Стаменов. При мен за сега няма открити проблеми, но резултатите от спермограмата са много лоши:
- Концентрация на сперматозоидите - 16.1 млн/мл
- Подвижност - активноподвижни НЯМА, подвижни 20%, слабоподвижни 25%, неподвижни 55%
+ < 15% с добра морфология (това е по груби сметки, тъй като правихме само обикновена спермограма).
Сега мъжа ми трябва да си направи хормонални изследвания, за да видим дали проблема не е там (но най-вероятно не е това причината) и още една спермограма.
Но мнението на лекаря е, че единственият ни шанс за бебе е ин-витро и по-точно ИКСИ. Естествено каза ни, че при нас вероятността да стане от първия опит е много голяма като се има предвид, че аз съм на 24, но според мен това беше по-скоро за успокоение.
Както и да е, ние постепенно свикваме с тази мисъл, вече изчетох доста статии и темата, в началото на този форум и се надявам скоро наистина да постигнем желания резултат Simple Smile Все още имам доста въпроси и се надявам, че тук ще мога да ги обсъдя с останалите момичета, минали по този път.
Съжалявам, че стана толкова дълго - надявам се, че не съм ви досадила Wink
Поздрави на всички и най-вече на болните, бързо да оздравяват.

П.П. С малко закъснение - ЧДР, Морена, да не се отървеш от здраве тази година и да се сбъднат всичките ти мечти!

# 9
  • Мнения: 3 011
slonchetka, добре дошла и скоро да те намя от тук  Mr. Green . А знаеш ли колко истории съм чела замомичета забременели с лоша спермограма на мъжете им. Така, че има надежда винаги, дори вярвам и в чудесата.

Успех момичета през тази седмица!

 peta , какво става с теб, насрочихте ли дата за ин витрото?
Хера , така и не каза колко е тази голяма сметка!
Ва , пожелавам ти скоростно оздравяване!
Честито на всички празнуващи! Морена ЧРД, придържам се към пожеланието на slonchetka

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета!
Слончи, важното е, че сте предприели стъпки към разрешаване на проблема и посещавате специалист по стерилитет. Вярвам, че ще успеете!
Ва, много лошо е това с болестта ти. Как може да има такива лекари? Явно първият път не ти е предписала подходящ антибиотик, за да се влоши състоянието ти Rolling Eyes Аз също бях миналия месец на антибиотик - Зинат, който е широкоспектърен, нов и се препоръчва при заболявания на горните и долни дихателни пътища. А ти какъв пи? Стискам палци бързо да се излекуваш!
И тук, Херка, честит ти именик  bouquet Да е жив и здрав и да те слушка много! Довечера весело да си отпразнувате!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте момичета и успешна седмичка Grinning.
Добре дошла на slonchetka и да не се задържа много. Ва, скорошно оздравяване. При проблеми на горните дихателни пътища знам, че най-добър антибиотик е Калцид, ама все пак не съм докторица...
Днес бях за първи път на видозон след стимулацията - в левия яйчник имам два фоликула, в десния - нищо. Това добре ли е newsm78. Честно казано се надявах на повече фоликулчета. Колко е нормално да се получат при стимулация с клостилбегит /от 3 до 7 ден по 2 т/? Инсе-то ще е в четвъртък или петък. Знам, че ще ми стиската палци Grinning

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
[Хера , така и не каза колко е тази голяма сметка!
182 лв #Crazy до сега сме плащали по 40-50лв зимата #Crazy ние се топлим на камина с водна риза #Cussing out
Ва гадно с тоз антибиотик #Cussing out дано бързо се оправиш миличката ми тя Hug Мразя болести Twisted Evil А за гостито...хммм не ми пали фитилите Mr. Green
Лея репортаж от събитието ще има задълже Mr. Green
Слонче после ще видя и за спермограмата че сега имам доста работа Flutter Но на първо четене хич не ми хареса Cry Ако искаш ще ти напиша нашите показатели Confused

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лекси, точно това ми изписаха, от вчера го пия, но заедно вече с мукосолван, та днес може да се каже, че съм по-добре. За фоликулите не мога да ти кажа нещо, освен да им пратим по едно яко пожелание да РАСТАТ и ще стискаме палци разбира се.
Благодаря за пожеланията, наистина ми се иска по-бързо да оздравея, че това продължава втора седмица.
Слончетка, добре дошла, дано изследванията покажат нещо.

# 14
  • Мнения: 7 718

Днес бях за първи път на видозон след стимулацията - в левия яйчник имам два фоликула, в десния - нищо. Това добре ли е newsm78. Честно казано се надявах на повече фоликулчета.
Нормална реакция.

Слончетка, добре е, че сте открили причината, това е крачка напред.
Ва-ва, да оздравяваш.

Общи условия

Активация на акаунт