Защо избрахте НЕЯ?

  • 2 398
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Мили татковци, интересно ми е как точно разбрахте, че това е ТЯ? С какво ТЯ е по-различна от другите? Защо точно ТЯ е майка на вашите деца? Задължително ли е голямата любов да е и вашата семейна половинка?

# 1
  • Мнения: 6 029
въй те не щат да си кажат:) вероятно не знаят и се чудят "О, Господи, защо???????? Защо тя???????"
 Laughing  Laughing  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 569
..защото ме обича, защото я обичам, защото е красива, умна, амбициозна, защото има въображение, защото ме уважава, защото ми е вярна, нежна.....и още милион причини....защото е моята Жена...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Цитат
как точно разбрахте, че това е ТЯ?

Grinning  Усеща се! Разбира се в последствие. Най вероятно при всеки е различно. Аз просто си знаех, нужно беше само да се засечем.

Цитат
С какво ТЯ е по-различна от другите?

С уникалната съвкупност от много и важни за мен неща
С нещата по които си приличаме и с тези по които се различаваме
С безброй малки, необясними и неразказваеми подробности
....
И не на последно място, че аз съм нейният ТОЙ  Sunglasses, а това като условие изобщо не е за пренебрегване, защото бих могъл и да не съм и тогава всичките ми чуруликания тук не биха имали особено голямо значение ( и спокойно можем да преминем към последния ти въпрос )

Цитат
Защо точно ТЯ е майка на вашите деца?

По всички гореуказани причини + тази, че искаме тези деца.
При точно стечение на обстоятелствата децата са точно токова мои, колкото и нейни, т.е са НАШИ  Sign Exclamation

Цитат
Задължително ли е голямата любов да е и вашата семейна половинка?

Абсолютно не е задължително , но ако случаят Е такъв  (както е при мен) е чудесно и определено си струва и чакането и усилията и .... последствията   Kissing Heart
Ако пък не е, също се живее, но определено не е същото Neutral Face

# 4
  • Мнения: 966
Taia tema ne ia razbiram 4ydia se kakvo bi stanalo ako niakoi tatko ne napishe tova koeto se o4akva ot nego veroiatno she bade pybli4no lin4ivan a da ne mislim kakvo bi my se sly4ilo kogato nejnata my polovinka pro4ete pisanieto.

# 5
  • Мнения: 1 363
щото само тя може да ме изтрайва по-дълго от час.

# 6
  • Мнения: 4 458
Цитат на: mariane
Taia tema ne ia razbiram 4ydia se kakvo bi stanalo ako niakoi tatko ne napishe tova koeto se o4akva ot nego veroiatno she bade pybli4no lin4ivan a da ne mislim kakvo bi my se sly4ilo kogato nejnata my polovinka pro4ete pisanieto.


a какво се очаква да напише един татко? Rolling Eyes  Едва ли ше напшише нещо лошо щом още е с НЕЯ! Просто ми е интересно по какво тази точно жена е била различна от другите. Има ли някаква особена разлика м/у жените като цяло? Например тя е от типа "майка" а онази от типа "любовница", " приятелка"... ей такива ми ти работи. Имам познати които пък твърдят, че няма значение коя ще е. И без това жените били еднакви. Има и други които казват: "ааа, не, аз може много да я обичам, но тя не може да е майка на децата ми..." За това става дума.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
може ли да отговоря вместо мъжа ми?

# 8
  • Мнения: 3 569
Цитат на: DEianaZ
може ли да отговоря вместо мъжа ми?

Ама поне го регни (ако няма акаунт) и напиши нещо от негово име. Не казвай, че си ти обаче Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Future pere
Цитат на: DEianaZ
може ли да отговоря вместо мъжа ми?

Ама поне го регни (ако няма акаунт) и напиши нещо от негово име. Не казвай, че си ти обаче Wink


няма да е честно, а и на него не му е интересно тук
написа 2 постинга и се отказа
та на въпроса...ами защото съм луда

# 10
  • Мнения: 3 569
И кое ти е лудото ?! Дай конкретен пример, случка ...

# 11
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Future pere
И кое ти е лудото ?! Дай конкретен пример, случка ...

Ами може да е диспансеризирано в психото момичето...каква конкретна случка искаш пък и ти Shocked  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
DEianaZ, да не се вържеш сега Sunglasses

# 12
протто като я видях за пържи път си знаех че е тя,тя е моето друго аз!
И Beaztie samo Rammstein Imp  Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Туфи
Цитат на: Future pere
И кое ти е лудото ?! Дай конкретен пример, случка ...

Ами може да е диспансеризирано в психото момичето...каква конкретна случка искаш пък и ти Shocked  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
DEianaZ, да не се вържеш сега Sunglasses


сърдита съм ти!

# 14
  • Мнения: 8 769
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Туфи
Цитат на: Future pere
И кое ти е лудото ?! Дай конкретен пример, случка ...

Ами може да е диспансеризирано в психото момичето...каква конкретна случка искаш пък и ти Shocked  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
DEianaZ, да не се вържеш сега Sunglasses


сърдита съм ти!

Знаех си, че тъй ще стане...... Banghead  Banghead  Banghead  Banghead

Общи условия

Активация на акаунт