Купих си Flawless perfection на Max Factor

  • 1 455
  • 11
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Новия фон дьо тен с крем, който рекламират по телевизията. Покрива доста добре и е доста икономичен. Кожата ми стана като порцелан а на вечерно осветление бях като кинозвезда. Но разбира се ако има червени пъпки, няма да може да ги покрие добре така че пак ще трябва да се сложи коректор отдолу. Цената му е малко висока, но пък си заслужава човек да изглежда добре по повод.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз доста се чудя за този ФДТ с тоя крем нещо ми е съмнителен newsm78,май не е толкова покривен щом една пъпка не покрива....абе можеш ли приперно да го сравниш с някой друг ФДТ да добия представа?

Отдавна исках да ти кажа,че децата ти са страшно красиви,е ти си го знаеш де,ама винаги позяпвам в снимчиците им,пък и то  такава хубава жена  какви деца може да роди!?  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 9 398
Честито ти ново фдт-че! Grinning
Радвам се, че си намерила своя фдт! Hug

# 3
  • Мнения: 237
Честито! А би ли казала колко струва ? Благодаря ти !  bouquet

# 4
  • Мнения: 35 891
честито Sunglasses

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дудка, много благодаря за комплиментите за децата и за мен:) Имаш почерпка ако се видим някой ден.
ФДТ по-скоро уеднаквява тена. Ако нямаш пъпки кожата става еднаква като порцеланова. Много е готина. А пък аз и с други ФДТ преди това слагам на пъпката коректор защото иначе трябва да напластявам повече ФДТ и става грозно. Иначе ползвам манхатън и също съм доволна, но този не си личи толкова че има нещо на лицето.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Благод Laughingаря ти,може би ще го пробвам.

# 7
# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз го купих за 23.99 лв.

# 9
  • Мнения: 10 758
Не е много скъп.На Макс фактор колър адапт е на същата цена.Миме, щом казваш, че е готин, значи ще си го взема .  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 809
Много ме заинтригува този  ФДТ,но искам да ви попитам ,дали е подходящ за смесена кожа? newsm78Аз сега ползвам Колор Адапт,но след обед лицето ми започва да лъщи.....И другото,което бих искала да знам,дали като си го сложите личи ,че имате ФДТ или стои естествено?! newsm78

# 11
  • Мнения: 5 622

 Аз днес го рпобвах този ФДТ,но така и не можах да разбера кой е моят цвят?  newsm78

Гледах,гелдах и накрая не се реших  Crossing ArmsМацах си на гърба на дланта на ръката,но не установих кой аджеба е моят цвят. А може и да е защото не разбирам много от гримове.Даже не съм си слагала ФДТ (освен на сватбата,тогава ми сложиха и такова нещо).Предполагам,че ако дойде с мен някой,който повече разбира,ще може да прецени кой нюанс е за мен  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт