Майчинството...130 или 160 лв???

  • 1 158
  • 23
  •   1
Отговори
Получавам майчинството си на 17 число от месеца,това значи утре! И не съм много сигурна от януари тази година ли става 160 лв или все още е 130 лв? Да не се явя неподготвена утре във фирмата!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 313
аз доколкото знам от 01.01.2006 е 160лв

# 2
  • Мнения: 1 410
Утре ще вземеш майчинството за декември, което е 130 лв., а от другия месец по 160 лв.

# 3
  • Мнения: 1 032
аз доколкото знам от 01.01.2006 е 160лв

Точно така е- майчинството от 1 януари вече е 160 лв. Ако го получаваш с месец назад утре ще веземш 130 лв, а от февруари 160.

# 4
  • Мнения: 275
Утре ще вземеш майчинството за декември, което е 130 лв., а от другия месец по 160 лв.

Точно така!

# 5
  • Мнения: 878
bojee ,boje ,momicheta ,az rajdah purvoto si dete predi 7 godini i togava mai beshe 120 lv.....mi to vuobshte ne e mrudnalo tova maichinstvo.Smeshna darjava sme eiiii #Cussing out
I kakvo shte mu kupish s tezi pari .... newsm78 , interesno politicite kak si gledat bebetata,gorkite

# 6
  • Мнения: 1 393
А детските не стигат и за пакет Памперс...направо е подигравка  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 663
А детските колко стават ,нещо за 20лв. ми се върти?

# 8
  • Мнения: 8 505
Утре ще вземеш майчинството за декември, което е 130 лв., а от другия месец по 160 лв.

Така е yes

# 9
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
А детските увеличиха ли ги, че за майчинството разбрах, но за тях нещо ми се губи?

# 10
  • София
  • Мнения: 480
А детските увеличиха ли ги, че за майчинството разбрах, но за тях нещо ми се губи?
За първо дете остават 18 лв, за второ-22 лв, за всяко следващо- пак по 18 лв. Това е за да се стимулират гражданите да раждат второ дете Mr. Green

# 11
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Детските са: за първо дете 18 лв ,за второ 22лв, за трето пак 18 Shocked
не ми се коментира #Cussing out

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
А детските колко стават ,нещо за 20лв. ми се върти?
Детските си остават 18лв.Сигурна съм.

# 13
  • Мнения: 245
Да, смешна сме, но всеки си заслужава държавата. Колко хора познавате, които да се осигуряват на пълна заплата. Аз - един (съпруга ми)
Не ме разбирайте погрешно, и според мен майчинството е недостатъчно, но понякога се дразня от изявления колко ни била скапана държавата, но като се огледаме колко хора се осигуряват на минимална, колко хора крадат ток, колко хора ползват кабелна и не плащат и прочие такива, а после същите реват като усурийски тигри, че държавата не се грижи за тях достатъчно.
jujolinka нищо против теб, мила, права си, че са малко и нищо лично. Но просто понякога ме е яд, че на мъжа ми му удържат толкова данъци, а семействата около нас са със същите приходи, но са осигурени на минимална.

# 14
  • Мнения: 2 309
Ми и аз и мъжа ми също се осигуряваме на пълните си заплати и общо плащаме около 700 лв. данъци на месец! Ама иначе си права Peace

Общи условия

Активация на акаунт