Въпрос за яслите

  • 506
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Здравейте мамита Simple Smile

Искам да дам малкия на ясла. Та мислех си аз, обаждам се днес и утре го водя ... Да обаче като прочетох некои неща от форума и  #Crazy . Особенно за записванията от сега за догодина  Shocked . Особенно за моя район!
Та искам да го запиша на ясла някъде в района на Бъкстон (55 Целодневна Детска ясла, само тази намерих в сайта ) .

1.  Бихте ли ми препоръчали частни и държавни ясли в този район?
2.  Колко голямо трябва да е детето за да тръгне на ясла? Трябва ли да е без памперс или да е на обща храна или нещо такова?

Мамита предварително благодаря за помощта!

# 1
  • Мнения: 32
Ние ходим в 55 Детска ясла. Приемането там не е много сложно. Два месеца след подаване на молбата ми се обадиха (декември месец), но аз не я дадох веднага, а ги помолих да ми запазят мястото за по-късно. Доволна съм от отношението на персонала към децата, но приемамат болни деца, в резултат на което ходим 4-5 дни и след това една седм. вкъщи:2gunfire:

# 2
Здравейте,
Детето ми е на 6 месеца. Живея в центъра на Ботев и искам да  дам детето си на ясла. Обаче нищо не знам за подаване на документи, за яслите (кои са хубави, с добри отзиви и кои не са). Бихте ли ме посъветвали.

# 3
  • Мнения: 385
Ние ходим в 55 Детска ясла. Приемането там не е много сложно. Два месеца след подаване на молбата ми се обадиха (декември месец), но аз не я дадох веднага, а ги помолих да ми запазят мястото за по-късно. Доволна съм от отношението на персонала към децата, но приемамат болни деца, в резултат на което ходим 4-5 дни и след това една седм. вкъщи:2gunfire:


MOKY мерси за отговора  bouquet . А за другите ми въпроси какво можеш да кажеш? Колко голямо трябва да е детето за да тръгне на ясла? Трябва ли да е без памперс или да е на обща храна или нещо такова?
Поздрави!

# 4
  • Мнения: 8 505
Детето трябва да е на 10 навършени месеца по закон.Не знам как стои въпроса при частните ясли.

# 5
  • Мнения: 86
Мими за яслите е изписано страшно много.За мен полезна се оказа информацията в ЗА ЯСЛИТЕ-ОТЗИВИ,ПРЕПОРЪКИ,МНЕНИЯ.Там са пуснати и линкове с адреси,телефони,държавни,частни и мнения,които ми помогнаха в избора.Моят бръмбар е на 10 месеца и ще тръгваме септември с "учениците"-т.е. на годинка и половина. Подадох документи преди седмица и сме трети в списъка-така че избирай и подавай по отрано.Специално за нашата бъдеща ясла приемат с памперси,мин.е 1.3 месеца. Ако има нещо по-специално питай.

# 6
  • Мнения: 86
Грешка-Детски градини-отзиви,препоръки,мнения По-добре разглеждай за ОДЗ-та,та от яслата направо със същата група да премине на детска. newsm10 newsm10

# 7
  • Мнения: 32
Не са ми казвали каква е минималната възраст за приемане в яслата. Ние бяхме на година и полов. и ходехме с памперс. Храната й беше позната, защото взимахме от детската кухня там, но никой не ме е питал с какво се храни и дали изобщо е преминала на обща храна. Виждала съм много малки дечица, които не могат да ходят стабилно, така че условия за приемане-няма!Само изследванията, които те ще ти кажат.Успех!

# 8
  • Мнения: 385
Благодаря MOKY   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт