"Мнения за 93 ОДЗ на ул. Дебър"

  • 813
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Мили мами,
Подала съм молба в 93 ОДЗ и искам предварително да съм усведомена за условията там и за отношението на персонала към децата.

# 1
Прекрасен персонал,много внимателни сестри ,а по късно  и учителки в детската градина.Не се колебайте,ако Ви приемат.

# 2
Аз дочух не много ласкави отзиви. Нямам преки впечатления, но ми разказаха за детенце, което буквално било стресирано от посещението на яслата - през май спряло да ходи, защото изведнъж ходенето на ясла се превърнало в истинско изпитание. И досега реагирало много негативно на думички като "Тихо" и "Шшшт", когато вкъщи се опитат да успокоят малко обстановката. При многобройните разговори, които били проведени с персонала на яслата, всички толкова категорично отричали проблемът да е при тях, че родителите просто се убедили, че именно в яслата нещо се е случило.
Успоредно с това - от бивша детска учителка в 93 ОДЗ съм чувала добри думи. А жената няма интерес да ме лъже.
Аз също съм подала документи там, но по-скоро като презастраховане, че няма да останем без ясли.
Ще следя темата - и аз съм заитересована.

# 3
  • Мнения: 3 861
Аз нямам впечатления отта, подала съм в 8 ОДЗ, но докато се редихме на опашката там се заговори с една мама чието дете е в 93 ОДЗ. Тя сподели, че яслата е добра, но условиата в градината не толкова. Сградата била влажна, мрачна и било гадно, докато малките в яслата са на съвсем друго място, което било ремонтирано. Тя самата подаваше документи за градина, за да продължи детето и в 8 ОДЗ.

Общи условия

Активация на акаунт