Препоръчайте ми дерматолог!

  • 1 343
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Става въпрос за бебе-дъщеря ми е на 10 месеца.Вече 5 месеца  я тормози лишей на бузката-явно я сърби и го разчесва да кръв-става страшна рана!Мазахме я с какво ли не, започва уж да заздравява, почти  изчезва,докато не го разчеше пак зверски!И така вече 5 месеца!Педиатърката ни  изписва разни мазила, които би трябвало да облекчат сърбежа, но ефекта е нулев!Взехме направление, но не знам към кой кожен лекар да се насоча.Ако сте имали подобен проблем или знаете добър дерматолог,моля,насочете ме!Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 197
  Д-р Евгения Божикова от Медицински център Лора работи и с Здравната каса/няма да плащаш допълнително/намира се на Позитано 10 ет.4 кабинет 403 тел.980 80 65 ...мисля 4е ще останеш много доволна
 И синът ми имаше проблем на 5мес./лишеи по кожата/ и къде ли не го водих....,само при нея имаше ефект от лекуването.... smile3521
Успех и на вас newsm10

# 2
  • Мнения: 197
Погледни и тук    :crazyeyes:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4361.0

# 3
  • Мнения: 5 790
Специализирана кожна клиника към Медицинска академия.
гр. София, ул.Здраве, д-р З.Демерджиева, детски дерматолог.
тел. 9516996, вътр.443

# 4
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Най-добрата дерматоложка, която аз знам, е д-р Апостолова от клиниката на Сточна гара, води се по Клиника по кожни и венерически болести или нещо такова. За всякакви кожни болести сме я търсили, и помогна на доста роднини, за какво ли не.

# 5
  • Мнения: 7 640
Специализирана кожна клиника към Медицинска академия.
гр. София, ул.Здраве, д-р З.Демерджиева, детски дерматолог.
тел. 9516996, вътр.443
шефът на Детска к-ка е доц.Праматаров, добър е.

Общи условия

Активация на акаунт