Моля за малко инфо

  • 543
  • 9
  •   1
Отговори
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мили момичета!!!!!!!!!!!Много ви моля за малко инфо.Става въпрос за моята приятелка.Не може да зачене.Понеже няма нет питам аз.Моля,да ми дадет телфони и адреси в София на лекари които се занимават с безплодие.От 4 години се опитват да имат бебе ,но не се получава.Не е ходила на никакви изследвания и прегледи и затова се надявам вие да ми кажете какво се прави най-напред като прегледи,изследвания и консулти.Причината със сигурност не е в приятеля и.Много се надявам че вие ще и помогнете.Обещах и че ще и намеря адреси и телефони.Утре я чакам да си дойде и искам да я зарадвам.Чао и много целувки.ДАНИ  bouquet

# 1
  • Мнения: 902
danidji ,съветът ми е да влезеш в библиотеката на "Искам бебе".Първо прочети там и после питай,ако има нещо неясно.Там са описани всички изследвания,които е трябвало да направят много отдавна твоите познати,но по-добре късно,отколкото никога.Може да надникнеш и в http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums.Късмет и скоро с добри новини при нас

# 2
  • Мнения: 4 324
За адреси и телефони в София - момичетата ще помагат, аз не мога!

Но тя трябва да зпочне със следене на овулация, хормонални, проследяване проходимостта на тръбите и т.н Погледни в Зачатие - има свръх много информация която можеш да и разпечаташ.

И по важното за мен е въпроса "Причината със сигурност не е в приятеля и" - това как установихте????

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз ходя при Вакрилов от отделението по стерилитет в Св. София - едни от най-добрите са:
http://www.1agb.com/about.php
Мисля, че не е необходимо да си записва час. Трябва да отиде в 8 ч. с направление от личния лекар или да си плати такса за преглед /12 лв/ на касата, а след това да отиде директно на 3 ет. в отделението по стерилитет. Там има само един кабинет, в който приемат и обикновено чака доста народ.

Координати и на клиниката на Щерев:http://www.ivf-bg.com/
Поразрови се из сайтовете - има адреси, тел., цени, описание на процедурата и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
ето ти уеб сайтовете на 3-те най-добри клиники по стерилитет:

www.ivf.bg
www.ivf-bg.com
www.invitro-bg.com

разгледай ги и копирай адресите и телефоните!

# 5
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Еми как ,той има дете което е вече на 7 години

# 6
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ами установихме,че причината не е в него защото той си има дете от 1 брак

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 200
добре е, че приятелката ти е решила да посети лекар.
По втория въпрос относно това, че приятелят и няма проблеми, защото има дете- ами да ти кажа нещата много бързо могат да се променят и това, че има дете не е  застраховка, че няма проблеми.
В който и център да отидат ще искат да се направи и спермограма, защото така стандартно започват изследванията.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
Ами установихме,че причината не е в него защото той си има дете от 1 брак

това не е установяване на причина Simple Smile
първо, детето може да не е от него
второ, при мъжете също има такова нещо като вторичен стерилитет.

# 9
  • Мнения: 7 640
Ами установихме,че причината не е в него защото той си има дете от 1 брак

това не е установяване на причина Simple Smile
първо, детето може да не е от него
второ, при мъжете също има такова нещо като вторичен стерилитет.
ей точно това щях да пиша и аз

Общи условия

Активация на акаунт