Нещо немазно за стъпала

  • 559
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
От 3-4 дни забелязвам,че стъпалата ми са доста сухи.След баня ги мажа с лосиона за тяло и само толкова.Но май ще трябва още нещо.Единственото,на което държа е да не е мазно и да попива добре.Има ли такова мазило и какво е то?

# 1
  • Мнения: 3 223
Аз имам едно такова, ама като не помня как се казва  Embarassed Като се прибера вкъщи, ще погледна.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Зимата, стъпълана на краката загрубяват от затворените обувки.
Ще ти препоръчам крема на Scholl - Softening (lotion) for dry skin  за крака. Ефекта е страхотен.

Хубаво е, ако имаш време да си киснеш краката в морски соли.
До като съм в банята, след душа изтърквам с пемза загрубялата кожа. След това намазвам ходилата с ексфолиант - сега ползвам на Орифлейм, но има и хубави бг /Мiss Magic/. С финната част на пила за крака ги масажирам. Ползвам пила на Tatilia - от едната страна е пила, а от другата пемза. След банята намазвам ходилата с крема на Scholl. Добре е да обуеш чорапи докато попие. 

# 3
  • Мнения: 8 505
Не,кожата ми не е груба,нося само маратонки с различна дебелина на кожата/плата според сезона и всъщност ходилата са ми доста меки,почти като детски.Но ги усещам доста сухи...уфф,ще ми е трудно да обясня точно.
Миленика,благодаря ти,крема на Шол вече е поръчан,мъжо ще го донесе довечера,надявам се да помогне.Досега този любим мой доктор по краката не ме е разочаровал Wink

# 4
  • Мнения: 129
Ще ти препоръчам крема на Scholl - Softening (lotion) for dry skin  за крака.


А кремчето в аптеките ли го има? newsm78

# 5
  • Мнения: 8 505
Само в някои аптеки и рядко всички продукти.Но имат специализирани магазини-погледни тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50148.msg925144;topicseen#msg925144

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
reflex, дано ти хареса кремчето Wink


Ще ти препоръчам крема на Scholl - Softening (lotion) for dry skin  за крака.

А кремчето в аптеките ли го има? newsm78

Незнам дали го предлагат по аптеките.
Аз си го купих от специализиран магазин за ортопедични обувки, там продаваха продукти на д-р Шол.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 654
Пробвай маската за стъпала на Ейвън, Планет Спа.

# 8
  • Мнения: 3 248
Бих ти препоръчала кремчетата за крачета на Фрийман. Аз ползвам това с мента и слива и съм много доволна! Peace

# 9
  • Мнения: 8 505
Е,не съм очаквала чудеса за 2 дни мазане,но истината е,че има ефект.
Миленика,благодаря ти още веднъж Hug

Общи условия

Активация на акаунт