море

  • 1 204
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
 на колко трябва да е едно бебе минимум за да може да се води на море

# 1
  • Мнения: 3 777
Не знам има ли минимум.
Нашето го заведохме на 6 месеца.

Но не сме стояли на плажа, ходехме вечер след 18 часа, да плуваме. Заедно с бебето.

# 2
Таня ходи на море за първи път тази година-1.9г. бяхме в Обзор. Много добро място за малки деца Peace

# 3
  • Мнения: 2 255
Калоян го заведохме първо на 8 месеца, а после на 11 пак  Joy за едно лято 2 пъти, ходехме на плаж за по 2-2,3 часа - сутрин до към 11.30 и след обяд към 5 ч. и беше супер, много добре му се отрази, а и на мен също  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 563
На 11 месеца я заведохме на море. Хареса й много (водата, пясъка, атмосферата)и чакаме с нетърпение септември, за да ходим пак.

# 5
  • Мнения: 1 383
Ние на 2 месеца го заведохме, но на плажа  - в количката и плътно покрит. Но не беше горещо, а той заспиваше само като чуе вълните.

# 6
  • Мнения: 236
Za parvi pat go zavedohme na 8meseca.\
Mislia che niama niakakvo ogranichenie no mislia che sled 6 mesec e po dobre, prosto bebcho se e poochovechil:)

# 7
  • Мнения: 143
Големите почакаха до 2г, но малкия отиде на 6 месеца. Според мен може да ходите и веднага след раждането на море, но бебето трябва да го пазите от слънцето, морската вода и комарите. То това, където и да сте, си е условие, така че смело към брега!  Grinning

# 8
  • Мнения: 952
Ние заведохме Вики на море когато беше на 3мес. даже и на плаж ходихме с него и баща му го топна в морето/ е само крачетата де/ На плажа бяхме под чадъра задължително а той милия омазан целия с слънцезащитни лосиони 50 фактор Rolling Eyes                                                       

# 9
  • Мнения: 1 731
Ние си живеем на морето и не сме се чудили кога ще ходят и на плаж.Каката беше на 7-8мес когато се къпа за първи път ,а малкия по-късничко ходи на плаж,просто защото той не седи на едно място и всичко пъхаше в устата. ooooh!Та по тази причина малко по-късно отиде той,изправяше ми се косата като си помислех колко пясък ще изгълта. #CrazyАко седи детенцето под чадър и в по-ранните часове,няма проблеми и постепенно увеличавайте времетраенето. Flutter

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не е добре за бебенцата да стоят на силно слънце, поне така знам. Затова и да отидете на море, май на плажа не е много препоръчително да го водите. Ако все пак решите да го топнете в морето  Wink, времето от 9 до 11 е най-удачно Peace
Възнамерявам това лято да водим Зайо на море, но няма да е вече бебе Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 644
Ивета беше на 5м.когато я заведох.


Не е добре за бебенцата да стоят на силно слънце, поне така знам. Затова и да отидете на море, май на плажа не е много препоръчително да го водите. Ако все пак решите да го топнете в морето Wink, времето от 9 до 11 е най-удачно Peace
Възнамерявам това лято да водим Зайо на море, но няма да е вече бебе Heart Eyes


Естествено,че стоеше под чадъра.И да ти кажа честно по цял ден бяхме на плажа   Embarassed
даже и в морето сме я къпали.Имаше си едно пояшче с дупки за крачетата и наща лудетина откачаше кагато е във водата #Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 6 146
Ние я заведохме на 7м и половина, но и по-малка можеше (и сигурно щеше да е по-лесно)
Ходехме на плаж сутрин от 9:00 до 11:30, в 12:00 бяхме в къщичката ни, хранене, сън и към 15:30 тръгвахме за един по-отдалечен плаж и там седяхме от 16:00 до към 18:30.
Бебка спеше в кошноцата за кола, със сенник и под чадър. Или седеше в нея на границата на сухия и мокрия пясък и "приветстваше" хората, които минават. Или се въргаляше из басейна си в стремеж да се докопа до пясъка и да го изяде всичкия.
Следобед се хранехме на плажа, много удобни ни бяха кашите в картонени кутийки на Нестле. Отварях, наливам в шишето, тя пие и готово.

Общи условия

Активация на акаунт