това ли е прегледа?какво мислите?

  • 1 165
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
след едногодишно мислене или мотаене,след три ангини за два месеца най накрая отидох с малката при хомопат.днес имахме час за 15.30ч.в кабинета бяхме един час и петнайсет минути.малката се забавляваше сама с много играчки в една детска къща.аз разказвах за нея -раждане,хранене,развитие.хомопата я наблюдаваше и пишеше.накрая ни даде едно шише с течност и каза две-три капки дневно.но всичко да спра/витамини,капки за нос тантун верде за пръскане /всичко което в момента и давам заради гърлото.при вас така ли е било?какво мислите?
иска да ни вижда един път месечно.

# 1
  • Мнения: 2 006
При скромния ми опит с хомеопати  Simple Smileвсе пак ще отговоря.
Предполагам ,че хомеопата е наблудавал внимателно деиствията на детенце и слушайки теб е направил преценка,доколкото съм запозната (а,почти не сам запозната Simple Smile)се взимат предвид,темперамента,възможноста да се съсредоточава и предпочитанията на дечко.
желая ви успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 585
след едногодишно мислене или мотаене,след три ангини за два месеца най накрая отидох с малката при хомопат.днес имахме час за 15.30ч.
Далеч от хомеопати!

"Много са званите, малко са избраните"

Ката Марко Евангелие

# 3
  • Мнения: 596
след едногодишно мислене или мотаене,след три ангини за два месеца най накрая отидох с малката при хомопат.днес имахме час за 15.30ч.
Далеч от хомеопати!

"Много са званите, малко са избраните"

Ката Марко Евангелие
Бърди,а можеш ли да бъдеш малко по-конкретен защо точно "Далеч от хомеопати!",мен напоследък много ме интересува хомеопатичното лечение,може и на лични. Simple Smile

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
По принцип така протича един преглед при хомеопат.Прилича повече на преглед при психоаналитик:)))Но при хомеопатията подхода е индивидуален към
всеки пациент.Отделен е въпроса кой лекар колко добър хомеопат е.Свекървата се лекуваше при хомеопат и беше доволна,само той и помогна.

# 5
  • Мнения: 4 302
Светла, такъв е прегледа. Лекувам се чрез хомеопатия от близо година и съм доволна. При разговор колежките ми са споделяли, че децата им много добре реагират на хомеопатичните препарати и по-бързо им минават простудни и вирусни заболявания, за които преди са били изписвани антибиотици. А и с времето се разреждат боледуванията.
Но е добре да поддържаш контакт с хомеопата, защото ако примерно вдигне висока температура, да те насочи какво точно да вземете.

# 6
  • София
  • Мнения: 896
Да, така протича прегледа. Но трябва да следиш внимателно детето за всичко - промени в настроението, във вкусовете, реакциите му към различни неща и пр. Хубаво е когато нещо те тревожи да се обадиш на лекаря и да споделиш с него. Ако трябва, можете да отидете и по-рано, не чак след месец.
Успех! Laughing

# 7
много ви благодаря момичета за отговорите.след прегледа тя каза че иска да ни вижда един път месечно,но  ще се чуем и утре по телефона.стискайте палци и при нас хомопатията да подейства.

# 8
  • Мнения: 666
 Големия 2000 г го заведох на хомеопатичен преглед - точно както ти го описа така протече само , че ако хомеопатията лекува нещо сериозно аз се прекръствам моментално големия правеше чести гнойни ангини , понякога и пневмонии при опита да го лекувам хомеопатично плучи фебрилен гърч, не само че не го излекувах ,ами усложних положението , после ми казаха, че гнойна ангина и пневмония с хомеопатия не се лекува имам позната педиатърка в детско отделение тя също е против хомеопатията, в крайна сметка да се позамислим, ако хомеопатията е безвредна , лекува всички болести защо тогава все още се лекуваме с АБ?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
...................само , че ако хомеопатията лекува нещо сериозно аз се прекръствам моментално големия правеше чести гнойни ангини ,................................., после ми казаха, че гнойна ангина и пневмония с хомеопатия не се лекува ............................

 Първото нещо, което излекувахме с хомеопатия при детето беше гнойна ангина, а второто - гноен отит. Вярно че нямам дълъг опит - лекуваме го така от месец и нещо, но досега мога само добри неща да кажа, а ако и алергията преборим Praynig....

# 10
  • Мнения: 1 942
Да, така протича прегледа. На мен лекарката ми разгледа и кожата, и ноктите, и ме поогледа  Crazy /лекарка беше, без задни мисли моля  Blush/
Относно дали лекува хомеопатията - ами ако бях се оставила на нормалната медицина и до ден днешен нямаше да имам деца!! Бяха категорични, че като съм пробвала всичко и ако много настоявам да ми направят и операция, ама файда нямало да има... Пих дражета в продължение на 1 година и сега си имам момиченце.  Laughing
На твое място аз бих комбинирала и двете лечения. Предполагам вече си се запознала какво пречи на хомеопатичното лечение, макар аз да не съм изпадала в крайности - така де който иска да си мие зъбите с паста за зъби без мирис  Laughing, и кафенце пиех и цигари пушех и пак се излекувах Simple Smile
Успех

# 11
  • Мнения: 326
Описваш напълно нормален хомеопатичен преглед.
Пролетина, не хомеопатията, а хомеопатът ти е проблема. Естествено, че педито ти ще ти каже така, иначе няма да ходиш при нея.
Бърди, от това, което прочетох до тук от теб из форума, оставам с впечатление, че много обичаш да говориш/пишеш. Дори ще си призная честно, че научих нещо от теб. Това, което, обаче, ми прави много голямо впечатление е, че стане ли въпрос за хомеопатия си повече от лаконечен. Пускаш само две думи (крайно против) и толкова. Аз също много обичам да говоря/пиша. И съм повече от фенка на хомеопатията, при това с голяма доза действителни познания в тази област. С голямо удоволствие бих се срещнала с теб (лично ще ми бъде трудно, тъй като до Гърция ми е далечко, затова имам предвид тук, във форума) и бих си пообщувала. Без злоба, без заяждане. Дори ще си отворя темичка лично за този ни разговор. Съгласен?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Първото нещо, което излекувахме с хомеопатия при детето беше гнойна ангина, а второто - гноен отит. Вярно че нямам дълъг опит - лекуваме го така от месец и нещо, но досега мога само добри неща да кажа, а ако и алергията преборим Praynig....

mam4e, при кого ходите?

# 13
  • Мнения: 2 125
Мами, дайте някакви координати на хомеопати, от които сте доволни! PeaceМоже и на лични.
Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт