Докога ще плаче?

  • 555
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 564
Момичета,вече 3-ти ден пращам големия ми син на градина.Първия ден отиде с голямо желание,вчера нищо не е ял,а днес като го карах и се разплака.Направо бях готова да си го прибера.В групата има момченце на моя приятелка,с което много си играят,но пак не иска да ходи.Трябва ли да бъда по- настоятелна.

# 1
  • Мнения: 1 731
ninka ,и ние сме така.Ама аз съм упорита.Няма кой да го гледа като почна работа,така че трябва да свиква.Моя син първите два дена беше много щастлив ,че ходи,ама от понеделник ми прави някакви чалъми сутрин и се дърпа.Като питам госпожата после как е бил през деня ,казва че всичко е било наред.Значи само пред мен ги прави тия .Склонна съм да вярвам ,че е така. ThinkingПитай госпожата как е след като си тръгнеш? newsm78Още повече той твоя е по-големичък и повече разбира,така че е нормално . Blush

# 2
  • Мнения: 1 564
Тonny,той докато го водя не плаче,влиза вътре и като почна да го събличам се почва.Казва ми че не иска да спи и да яде защото аз не съм при него.Госпожите му са страхотни,но той не мойе да свикне.Явно трябва да бъда търпелива. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 731
Ами да ,налага се да бъдеш търпелива.Във никакъв случай не показвай ,че си притеснена,че ще те усети.Дръж се спокойно и ще свикне.Щом и госпожите ви са добри-песен е ваща. Hug Hug PartyЩе свикне и ще научи много неща. Blush

# 4
  • Мнения: 7 831
Трябва ли да бъда по- настоятелна.

Да, според мен трябва да си доста по-настоятелна! Третия, четвъртия ден са кризисни, детето сега осъзнава, че промяната е трайна и ежедневието му се пременя. Нормално е да плаче, дори да му е хубаво и интересно в градината, при мама си е най-хубаво. Големия ми син тръгна направо на градина и се адаптира доста по-трудно от малкия, който тръгна на ясла. Те са по-големи и разбират нещата, но рано или късно свикват. Не може да са все зад полата на мама  Wink.
Погледни в Библиотеката има няколко полезни и интересни статии.
Успех  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Трудно му е да свикне по-скоро с твоята липса, отколкото с градината Wink. Сигурно ще му трябва повечко време - никой не е свикнал за няколко дни. И хич и не си помисляй да си го прибираш Grinning. След време сама ще се убедиш колко по-добре ще се чувства с връстниците си. Я си помисли и ние, големите, колко време свикваме с една нова работа. А те освен с новото, трябва да свикват и с оцъствието на майката...

# 6
  • Мнения: 1 731
Ох,момичета,успокоихте ме и мен покрай нинка. HugМного е кофти ситуацията ,защото от една страна знам ,че всеки има нужда от себеподобни и аз ,и детето .Ама пусто това чувство ,че си го зарязал,пък и да ви кажа тия момченца много са ни лепнати за полите.Аз с каката не съм разбрала нищо.Чак сега го осъзнавам. FlutterАма той....ще свиква няма как.Като седи вкъщи му е скучно ,с нищо не играе,на градина не ще-ааааааа #Crazyкъде иска ?Няма такива положение.Ще свиква.(оф,как сама се навивааааммм) Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 525
Момичета,не се притесняваите.Понякога на децата им е нужно повече време докато свикнат,но в градината ще се научат на самостоятелност и режим.Моят батко сега е 3-та група,но докато свикне рева един месец и повръща всяка сутрин във флоаето на градината-направо кошмар.Но сега ходи с удоволствие,има си приятели,ходи на футбол,знае много песни и е станал доста самостоятелен.Тази есен дори го пуснах на екскурзия до Кюстендил от детската градина-много беше доволен.Малката ми дъщеря също ходи на градина-тя е на3г,но ходи във втора група и също е много щастлива.Да не говорим и тя колко самостоятелна е станала.Така че не се притесняваите ще свикнат и ще им хареса. Party

Общи условия

Активация на акаунт