Мога ли да го слагам полулегнал

  • 478
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
Мога ли да слагам бебчо полулегнал в количката и за колко време? Сега го слагам за по 1-2 минути, но за по-дълго ме е страх. Иначе много му харесва да седи така.
И още нещо да питам, понеже още не сме купили столче за хранене, мога ли да го храня в това полулегнало положение в количката.  newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И за повече от 1-2 минути можеш да го слагаш полулегнал и да можеш да го храниш така в количката

# 2
  • Мнения: 5 183
Около петия месец купихме стол4е за хранене, което имаше няколко степени на висо4ина и на седнало положение /дано разбираш какво имам предвид/. Запо4нахме да го използваме веднага. Слагахме го в полуизлегнато положение и на позиция люлка/имаше и такъв вариант. Не само 4е беше супер удобно за хранене, ами и на него много му харесваше да се люлее и да обхваща с поглед цялата стая, я не само да лежи.

# 3
  • Мнения: 420
Моя син го слагах в това положение на 4 месеца,и го хранех така в количката.Според мен столчето за хранене е излишно,или поне в нашия случай.Ако му бяхме взели столче никога нямаше да стои кротко и да се храни в него.

# 4
Може да го слагаш поизправен вече и за повече от 1-2мин. Simple Smile Моя син, като беше на вашата възраст се напъваше да се изправя, когато беше легнал.
Много ясно, че ще му хареса на детето, така си увеличава кръгозора. А дали да го храниш така,  решаваш ти, ако и на теб и на детето му е удобно, защо не Wink

# 5
  • Мнения: 8 769
Разюбира се, че можеш! Grinning

# 6
  • Мнения: 2 271
Аз я слагам вече полулегнала в столчето за хранене и стольт за кола!

# 7
  • Мнения: 1 555
Аз го слагам моя в шезлонг полуседнал и на него страшно му харесва еми детенце неможе пък само да лежи и да гледа тавана амахааа  Party

# 8
  • Мнения: 5 299
Аз започнах от 5-я месец да слагам малката седнала в количката

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Полулегнал слагах още от 4-ти месец в количката

# 10
  • Мнения: 1 410
Можеш да го слагаш така, а на 6 месеца по малко започвай да го слагаш седнал.

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Можеш да го слагаш и можеш така да го храниш.

# 12
  • Мнения: 1 489
Можеш да го слагаш и можеш така да го храниш.

# 13
  • Мнения: 516
Можеш да го слагаш спокойно и да го храниш. Детето те учи как му е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт