Предстои ми инсеминация, да поговорим

  • 123 275
  • 782
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Извинявам се, че пускам нова тема, но евентуално утре ми предстои, та така...извинена съм.
Нямам представа колко време трябва да остана в болницата /знам, че процедурата и 10 - 15 мин, но после май се лежи известно време/. В работата съм казала, че ще закъснея, но може би трябва да лежа цял ден ... Трябва ли да си взема нещо /ако ще лежа няколко часа в отделението/, примерно нощници, джапанки... И въообще освен себе си, изследванията, документите, парите /и мъжа, де/ трябва ли да нося още нещо?

Добавям тази анкета /ако модераторите преценят, че не е на място или няма смисъл от нея, моля да я изтрият/ с молбата гласувалите да се мотивират.

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 12:38 от Лекси

# 1
  • Мнения: 4 324
Лекси миличка - и малко спокойствие !!!

Стискам палци, много силно !

# 2
  • Мнения: 1 320
Лекси, не зная как ще е в света софия, но при д-р Стаменов дават нощница и чехли, лежиш само 15 мин. след процедурата. Нищо не ти трябва.
Като цяло обаче се настрой, че ще ти отнеме около час. А ако си заедно с мъжа си от даването на материала до края на инсето си отиват четири часа, щото два часа се обработва материала.
Късмет!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
лежи се половин час най-много след процедурата, после ставаш и си отиваш.
ти къде ще правиш инсето?

# 4
  • Мнения: 1 951
Явно навсякъде  е раzлично. Прие единия лекар трябваШе да лежа цял час  Shocked В специалиzираната клиника ме оставиха само 2-3 минути, което пък ми се видя малко...

желая ти успех и както е каzала Таня, най важно е спокойствието  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 320
Не, Марински, не. Лежи се само 15 минути, но писах, че ще й трябва около час, имайки предвид всичко-пристигането в клиниката, събличането, подготовката, процедурата. Може докторът да закъснее 5-10 минути за манипулацията-всичко се случва. Нека знае, че ще й трябват повече от 30 минути закъснение за работа.

# 6
  • Мнения: 1 951
Аz имах пред вид само лежането, не си ме раzбрала  Grinning За цялостната процедура ниЩо не мога да кажа, навсякъде е раzлично...

# 7
  • Мнения: 7 716
Аз лежах 15 минути след процедурата.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, отлага се за утре. Едва сега успях да се добера до работа. Там е голяма лудница и дори и най-краткия преглед отнема 1-2 ч. Питах дали евентуално мога да получа болничен за утре /защото е ясно, че ще отиде много време, лекарят спомена, че имало още 4-5 двойки за същата процедура/. Казаха да си взема талон за хоспитализяция и нямам проблем. Предложиха мъжът ми да донесе "материала" т.к. живеем сравнително близко, но се отказахме, като чухме, че трябва да го доставим най-много след 30 мин и то съхраняван при телесна температура.
Jam, в Св. софия ще го правя Grinning

# 9
  • Мнения: 7 716
Джипито направо ще ти даде болничен, като и кажеш за какво става въпрос, с друга диагноза, разбира се.
За такава отговорна процедура аз не бих се съгласила да нося материала от вкъщи.
Защо не се ориентира към Клиника по стерилитет?
Аз където ходя записват час и го спазват до минутки.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Лали, вече си взех талон за хоспитализация, така че ще ми го извадят от Св. София.
Ние също решихме, че е много рисковано да носим от вкъщи, така че няма да го правим.
А в Св. София е много добро отделението по стерилитет. Към Вакрилов ме насочи мой роднина, който е близък негов приятел. Иначе първоначално се бяхме ориентирали към клиниката на Щерев.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Извинявайте, че малко извън темата се включвам.
Лали, аз чак сега разбрах, че си правила инсе. Къде и при кого го прави? Аз май не чета достатъчно редовно Embarassed Желая ти успех!
Лекси, стискам ти силно палци! И кажи после как е минало.

# 12
  • Мнения: 7 716
Леа, при Владимиров. Беше неуспешно.

# 13
И аз щях да правя инсе вчера,обаче се отказахме,при нас има проблем и трябва да носим материала от вкъщи,само да попитам-мога ли аз да го занеса?
И още нещо,ако материала не е подходящ за инсе има ли смисъл? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 612
Аз лежах 20 минути след процедурата.

Общи условия

Активация на акаунт