Търся идеалния педиатър

  • 482
  • 2
  •   1
Отговори
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Мили майчета, може би искам много и твърде скоро ще охладите ентусиазма ми, но, моля ви, ако можете помогнете:

В процес на търсене на лекар за бъдещото си бебче съм. Имам следните изисквания:

1) Да работи със здравната каса

2) Да подкрепя изключителното кърмене и късното захранване

3) Да не изписва антибиотици за щяло и нещяло

4) Да е разбран като човек и да не е "кон с капаци" Mr. Green

Ако сте го намерили, моля споделето го с мен!

Живея в Павлово, устройват ме райони като Красно село, Бъкстон, Лагера, Хиподрума, Гоце Делчев, но дори и да е по-далечко, не е проблем.

Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 107
Kalaza, идеален не знам дали има в района, но ако не го намериш, бих ти препоръчала нашата - почти идеална  Laughing

- Да работи със здравната каса - да;
- Да не изписва антибиотици за щяло и нещяло - противник е на антибиотиците за щяло и не щяло, винаги започва с най-лекото средство;
- Да е разбран като човек и да не е "кон с капаци" Mr. Green - млада е, интересува се от новостите, определено не е кон с капаци  Wink
- Да подкрепя изключителното кърмене и късното захранване - тук вече не е идеална. Прилага БГ схемата - с някои изключения, но аз всеки път казвах "Да, добре" и си кърмих сина изключително почти до 6 месеца, после го захраних съвсем споко и така. Тя винаги ме е подозирала  Mr. Green, даже наскоро ми каза, че била наясно с всички теории за захранването, но била длъжна да спазва БДС. Все пак тук изборът е на майката.

Мога да добавя, че няма случай да не си е вдигнала GSM-а, когато съм й звъняла, при най-малкото съмнение за проблем издава направление за преглед от специалист, консултациите са с предварително уговорен час - никога няма опашки, защото кабинетът й не е в поликлиника, а в частен здравен център и т.н.

Ако прецениш - ще ти пратя координатите на ЛС - центърът е в Красно село, близо до пазара.

# 2
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ако прецениш - ще ти пратя координатите на ЛС - центърът е в Красно село, близо до пазара.

Ще съм ти много благодарна Hug

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт