Отговори
  • Мнения: 184
Здравейте!

Бих искала да помоля майките който са се върнали на работа и продължават да кърмят свойте бебета , да споделят как съчетават работата и кърменето.
  Вашите  истории и съвети ще ми дадат куража, пример и вдъхновение за успешно кърмене и работа.

Малко за мен:
От другиат месец се връщам на работа ще оставя бебока на 3 месеца, имам запаси за всеки случай с кърма във фризера купен специално за тази цел (камерата на хладилника не ми стигна и се наложиха радикални мерки), продължавам да права запаси, не минава ден без да доизцеждам.Бебето ми е изклучително и само на кърма от първите си минути и искам така и да си остане и връщането ми на работа да не отрази на кърменето. На работа ще цедя  и ще съм на 6 часов работен ден, но въпреки всички направени подготовки се притеснявам. Притесняваме как ще се справя, дали ще ми намаее кърмата и т.н
 Моля ви дайте ми кураж и подкррепа -както винаги до сега , рядко пиша но чета редовно , благодарение на този и други форуми  и на всиски вас успях да имам близо 3 месеца успешно кърмене и да дам на бебка да засуче веднага след като се роди.
   Искренно и сърдечно ви благодаря!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Поздравления за куража и решителността - детенцето ти е случило на мама Heart Eyes
Със сигурност ще се справиш чудесно - направила си необходимата подготовка и всичко,което зависи от теб и не виждам какво би ти попречило Grinning
Надявам се мамите с опит скоро да се включат и да те окуражат с опита си - аз просто исках да ти дам малко морална подкрепа и да ти кажа,че ти се възхищавам за решението Grinning

# 2
  • Мнения: 184
Благодаря!

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Здравей, моята бебка утре става на 7 месеца, аз се върнах на работа преди почти три месеца. Въпреки това бяхме само на кърма до 6 месеца, захраних с оризова каша седмица преди да направи 6, след това със зеленчуково и плодово пюре, сега все още нямам заместено хранене.Продължавам да се цедя на работа ( имаме хладилник за съхранение) ,  ако наглася часовете така, че да не стават 24  до храненето на бебето,  не замръзявам, а баба дава на другия ден. Въпреки голямото натоварване нямам проблеми с кърмата - всичко е въпрос на организация и увереност! Искам да дам най-доброто на бебчето си и го правя! След обяд като се върна кърмя, кърмя вечер, нощем и сутрин, бебка не се е отбила, напротив умира си да суче!Желая ти успех! Peace Ако имаш въпроси, пиши ми на лични.Стискам палци и не се притеснявай! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 313
Нямам опит в този аспект на "занаята", но ти пожелавам най-искрено успех. Бъдете щастливи и доволни и двамата.

Общи условия

Активация на акаунт