хотел в София

  • 807
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 129
Здравейте.

Едно момиче от Ямбол идва на работа в София. Търси си по-евтин хотел докато си намери квартира. Аз не мога да й помогна, тъй като никога не ми се е налагало да си търся хотел тук.
Моля ви - дайте някаква информация за по-евтини, но все пак прилични хотели.

# 1
  • Мнения: 3 569
Аз бих подушил в Драгалевци примерно. Има малки, частни хотелчета за по 15 кинта на вечер. Има и маршрутки.
Питай гугъл. "драгалевци+хотели"

# 2
  • Мнения: 4 371
Ще допълня Пере и ще кажа и Симеоново Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 4 129
А как са маршрутките в Симеоново и Драгалевци в този сняг?

# 4
  • Мнения: 583
момичето си търси по-евтин-аз в симеоново и драгалевци не знам да има такъв.тия по 15 кинта сигурно са да ти дадат стая в къщата си-да не говорим че значително се отдалечава от центъра на столицата и най-вече си оскъпява транспорта/ако не е с кола/.знам един на приемливи цени-''акорд'' на бул.''владимир вазов''/до стадион герена/.

# 5
  • Мнения: 1 134
момичето си търси по-евтин-аз в симеоново и драгалевци не знам да има такъв.тия по 15 кинта сигурно са да ти дадат стая в къщата си-да не говорим че значително се отдалечава от центъра на столицата и най-вече си оскъпява транспорта/ако не е с кола/.знам един на приемливи цени-''акорд'' на бул.''владимир вазов''/до стадион герена/.

"Акорд" - 44 лв. за единична стая.
Има и разни апартаменти из София, които ги дават на хотелски начала - за кратък период от време.

Последна редакция: пт, 20 яну 2006, 09:38 от MamaZ

# 6
  • Мнения: 4 546
повечето университети имат стаи и за частни лица. аз съм била в такива на УНСС - плаща се в бл23А, Студ. град. в зависимост от това, дали искаш да си сам в стая или в стая с 2 или 3 легла, цените са базлични. пради около 2 години, цената за 3на стая беше 8лв. , а за 1чна - 12-14.то не е задължително да настанят някой при тебе, ако не си в 1чна стая. по-хубави бяха стаите в семейните, но не се сещам точно кой блок беше  newsm78 май 42. по принцип, където и да е, не са тлкова лоши, колкота останалите стаи в общежитията, защото са ги ремонтирали, за да ги дават като "хотелски " стаи.

# 7
  • Мнения: 3 569
А как са маршрутките в Симеоново и Драгалевци в този сняг?

Кой сняг ?!

Общи условия

Активация на акаунт