нещо ново - много ми хареса

  • 1 392
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
моми4ета искам да ви споделя за един магазин в Света троица - нов е. детски.
племенницата ми днес стана на 10 год, та по тоя повод брат ми ме покани и вика - в един магазин ще е - има зали4ка за тържества Sickаз си помислих 4е се базика и 4е нещо не е разбрал ама не.
наистина е детски магазин, а отзад са направили една доста голяма стая за тържества. даже като изкарам снимките от рд-то ще ви пусна да видите.
оба4е аз реших с моя мал4о да разгледам и какво предлагат в магазина и останах приятно изненадана - много добре зареден, пюрета, памперси, кърпи4ки, дрехи, игра4ки - вси4ко - и което е най важно - на много приемливи цени. например кърпи4ките които купиувам аз попринцип са 3 лв най евтино ги намирам - там са 2.10 лв. пюретата на Гна4ев спец погледнах - 1.12 месните, 96 ст зелен4уковите:) а дрешките им са и те с много добри цени - 15 лв невероятен комплект пуловер и панталон дебели4ки и много "дешън" така да се каже.
намира се на 100 м от Константин Вели4ков, като се тръгне по сливница - посока Люлин от дясната страна, на ъгъла на един блок. ама забравих как се казва newsm78. абе до него то4но е светофара първия след конст вели4ков. то има едно локално - до него то4но
ако някой иска ще кажа на мъжа ми да иска то4ния адрес и някакъв тел - той работи в района там

# 1
  • Мнения: 1 771
Аз се интересувам за адреса, ако не те затруднява ще те помоля за номера и телефона.
Благодаря предварително.

# 2
  • Мнения: 4 195
тел е 0899/914-224 а адреса то4ния е жк. Света троица, бл. 16 ул Русе и един стационарен тел 9296950.
оказа се 4е на поканите за рд-то отзад я има тая информация ама снощи не се сетих да погледна:)
иди и го виж - ще ти хареса

# 3
  • Мнения: 612
За "Палечка"ли говориш ?

# 4
  • София
  • Мнения: 596
И на мен ми хареса !  Laughing

Магазинът, с детски кът се нарича "Мики Маус" - готини дрешки и бонус стая за дечурлигата, за 1час - 1,50лв.
В съседство е сладкарница СкайЛайн, и днес Алекс си поигра 30мин, а мама пи кафе hahaha Много ми хареса. Става за рождени дни.

# 5
  • Мнения: 1 771
тел е 0899/914-224 а адреса то4ния е жк. Света троица, бл. 16 ул Русе и един стационарен тел 9296950.
оказа се 4е на поканите за рд-то отзад я има тая информация ама снощи не се сетих да погледна:)
иди и го виж - ще ти хареса

Многооо ти благодаря  bouquet.

# 6
  • Мнения: 4 195
моля, моля:) за нищо
просто ми хареса как е направено а и цените ме изненадаха..пък и ка4ествени ми се видяха нещата, заслужава си да идеш да си напазаруваш както трябва и да спестиш някой лев..пък и кафе на спокойствие да пиеш докато ти занимават детето:)

# 7
  • Мнения: 146
Misliq i az da otida da widq kakwo 6e mi haresa...
blagodarq ti VIKI1

# 8
  • София
  • Мнения: 596
а и цените ме изненадаха..пък и ка4ествени ми се видяха нещата

Определено, и преди съм си пазарувала от тях, когато се помещаваха в един гараж. Собственичката зарежда все хубава стока  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 196
Магазина е страхотен,а дрехите са с добро качество и на много прилични цени.И аз съм пазарувала от тях докато бяха в гаража.Собственичката е много симпатична и прави доста голями отстъпки за редовните клиенти.

# 10
  • Мнения: 4 195
именно. хубави са нещата - цените ми се нравят - на джоба ми отиват. пък и явно шефката знае как се прави тоя бизнес - с ниски цени и ка4ествени неща. все пак сме със 130 лв май4инство

Общи условия

Активация на акаунт