Тъпо, смешно или аз не ги разбирам тези англичани

  • 1 981
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
и техните морални принципи newsm78

Значи историята е следната:

там, където работя има около 3000 мъже-ужас Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Даже с един пич щяхме да се сбиеме, понеже ми удари колата и се опита да офейка и ми е колега на всичкото отгоре SickНе,че се знаем, но нали уж на едно и също място работим ooooh!Това беше офф!

Та значи, решил някой си там от офиса да ме кани на среща newsm78 Каква среща бе, питам аз колежката си (парламентьор)-та всички, които ме познават, знаят,че съм женена, че имам малко дете, че нямам други близки освен мъжа си тук, който обичам страшно много! И пак ,моля ви се ме питат, ами не искаш ли да излезеш #Crazy Абе какви излизания бе, питам аз, това за мен не е нормално, бракът ми е стабилен, току що си купихме дом....бла бла
Ами нормално било, човек трябвало да се забавлява newsm78Ами аз си се забавлявам, опитвам се да обясна, нали си имам мъж, тук таме приятели, пък и съм толкова заета, че нямам време да се обърна от ангажименти, камо ли да хукна по срещи!

Оф, не ги разбирам тези щури хора-женят се и се развеждат под път и над път и послел.............аууууууууууууу вие българите какви сте странни ooooh!
Дори не попитах от чисто женско любопитство кой е това, пък и ми е все едно-едва ли има същото като в погледа на мъжа ми като ме погледне Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1
  • Мнения: 7 430
Ами който и да е Wink...решил човека да опита, а пък може и при някоя друга да му излезе късмета Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 017
 Crazy Joy hahaha
Този пък като в детската градина, пратил посредничка!

Иначе съм направо удивена!!!
Не знаех че за тях това е нещо нормално! Sick

# 3
  • Мнения: 3 394
абе не е въпроса в това дали ще съм аз Whistling Нормално било #CrazyАми и аз в бг си излизам с приятелите от старата ми компания, повечето мъже, но мъжа ми ги познава, знае че съм с тях и не става въпрос за туй, онуй Wink

Дали да не го обявя за сексуален тормоз на работното място? Една жена така мин.година си докара 1 милион паунда Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 394
Crazy Joy hahaha
Този пък като в детската градина, пратил посредничка!

Иначе съм направо удивена!!!
Не знаех че за тях това е нещо нормално! Sick

мое пича да си мисли,че не спрехам инглиш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
поне тези около мен съм ги научила да викат ЗДрАСТИ, бОНбОНКИ и други щуротии като ДАЙ лАПА Joyмного се гордеят хората hahaha

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Е Арвенче, пропуснала си авантата Wink
Аз такива грешки не допускам  Naughty Като искат да почерпят, нека черпят  Laughing

# 6
  • Мнения: 7 837
Поне си признай, че си се почувствала най-малкото поласкана Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 183
Поне си признай, че си се почувствала най-малкото поласкана Mr. Green
Wink Така, де.
А ина4е, мисля 4е е прибързано да съдим за нравите и разбиранията на цяла една нация по действията на един или двама нейни представители.

# 8
  • Мнения: 579
Дали да не го обявя за сексуален тормоз на работното място? Една жена така мин.година си докара 1 милион паунда Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Давай,сега си ти наред и после хайде в БГ с милионите Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 363
Aрвен, познаваш ли го този колега? Сигурна ли си, че колеги не са се събрали да излязат на по едно след работа, както е традицията тук и са те поканили да се присъединиш или става въпрос за блайнд дейт? 
Чета и гледам, че казваш И пак ,моля ви се ме питАТ, ами не искаш ли да излезеш, няколко човека ли са те питали? Явно е ставало дума за офисно излизане.

Ако е някой, който не познаваш може и да не е знаел, че си омъжена с дете.  Grinning
Иначе, е нормално колеги да се събират на пииване. Аз що кръчми съм обиколила с моите колеги. Ще отидем двама човека и вечерта ще завърши с цяла тумба таквиа.
Струва ми се малко странно познат колега да те кани на среща със задни мисли, и да включи посредник. 

Ако е непознат- ами не всички знаят, че си омъжена и едва ли ще седнат да коментират с останалите ти колеги семейния ти живот. Мястото е голямо, на никой не му влиза в работата да обяснява на Г-н Някой си от отдел Х, че девойчето в отдел А е щастливо омъжена с детенце.

# 10
  • Мнения: 515
 Simple SmileТози дето ти е ударил колата - да не би и той да е искал да ти каже нещо? Simple Smile
 Те англичаните са си малко срамежливи ....един използва парламентьорка, друг блъска коли, интересно ще ми стане ако имаш и друг подобен случай, какъв ще е подхода тогаз. Wink

# 11
  • Мнения: 6 390
Арвен,
и ти едва ли знаеш семейното състояние на всички 3000 мъже вслужбата  Wink така че, може човека да си те е харесал, без да знае всичко до подробности за теб  Wink
Не мисля че нито тъпо, нито смешно и ненормално колеги да излизат заедно  Wink
Все тая, мисля че е все пак приятна изненадата  Wink  bouquet

# 12
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Да ви кажа, май за англичаните и скандинавците това е нормално newsm78. Гледам ги тук всяко лято, мъжете пият до припадък, а жените им си хващат по някой друг и отиват на плажа за едно бързо Wink. После се връщат и си прибират пияните половинки.

# 13
  • Мнения: 150
Да ви кажа, май за англичаните и скандинавците това е нормално newsm78. Гледам ги тук всяко лято, мъжете пият до припадък, а жените им си хващат по някой друг и отиват на плажа за едно бързо Wink. После се връщат и си прибират пияните половинки.



хахахахахаха hahaha hahaha hahaha

това бе6е ве4е наистина сме6но Joy Joy

# 14
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Арвен,от постинга ти не ми стана много ясно дали въпросният парламентьор те е поканил на среЩа с един определен 4овек и какво то4но ти каза,заЩото така както си го написала на мен ми зву4и като покана за излизане с колегите. Thinking То4но както е написала и Мира... newsm78
Тук е прието да се излиза с колегите а и дори и някой мъж колега да те покани да пийнете по неЩо не е толкова траги4но,заЩото не винаги поканата е със задни мисли  Wink

Общи условия

Активация на акаунт