Бележник за 2006 с клипс

  • 868
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Аз съм малко маняк - без тефтер съм като без ръце. Тази година исках да си купя такъв, на който листите се сменят всяка година, щипнати са с клипс като папка. Така ще си спестя преписването на телефони всяка година, а и са по-хубави. Но никъде не намирам, и в Orange  не видях, къде ли не търсих вече. Някой да е виждал в някоя книжарница?

# 1
  • Мнения: 380
Като тръгнеш по бул. Стамболийски от ц. Св. Неделя към бул. Хр. Ботев от лявата страна, влизаш в първата или втората пресечка/не съм сигурна, коя беше/ и малко по навътре от дясната страна има една много добре заредена книжарница. Там  съм виждала такива бележници, а даже и страници за смяна или допълване.
Дано съм ти била полезна! Wink

# 2
  • Мнения: 245
 Hug 10 x, утре палкам моторетката и съм там  Party

# 3
  • Мнения: 25
Аз си купих такъв бележник от Big Shop-a до Халите, но съм виждала и в другите им магазини в София.
Много съм доволна, защото е от естествена кожа и има отделно място за визитки. Формата е окол А5.
Ако търсиш нещо подобно - провери в тези магазини. Доколкото си спомням струваше 12лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Купих си точно такъв, какъвто искаш от ЦУМ магазина на Дюпонт. Марката му е "Филофакс" и е доста скъп, но пък е много стилен има различни цветове и големини - предлагат и различни допълнителни страници.

Моя е черен - среден размер.

Общи условия

Активация на акаунт