Пищи на гърдата на предпоследното ядене

  • 344
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Имам нужда от помощ от мамите ветерани Praynig

Бебето ми е на месец и половина и е на 6 кърменета. Първото за деня е към 6.30-7.30 а последното към 23.00-24.00.  От както се е родила да сега ми е наддала с 1500 гр.
От три дни на предпоследното ядене , което се пада след банята Катя започва да суче и след около 3 минути започва да се дърпа от гърдата и да пищи. Снощи така направи и на последните две яденета. И ефекта е че почти нищо не яде. Не мога да я успокоя по никакъв начин и накрая заспива от рев.
Моля дайте  идея защо е така и какво да направя, за да избегна тоя дискомфорт.

# 1
  • Мнения: 1 383
Не мога да ти дам кой знае какъв съвет, само да те успокоя че е временно. И при нас беше така, няколко пъти е правил така по няколко дни. Не му се е отразило нито на наддаването, нито на здравето. Наваксваше си на последното хранене. 

# 2
  • софия
  • Мнения: 757
На нас това се случваше обикновено на обедното кърмене.Беше горе-долу на вашата възраст.Педитърката ми каза,че е напълно възможно да е от колики в този момент.Не се отрази на кг.му...Наддаваше си нормално. Simple Smile

# 3
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Имаш късмет, че е само веднъж два дневно. Дано го преодолеете. Аз ще се оплача - при нас започна изведнъж преди 20 дена - беше точно на 2 месеца и още сме така. Яде спокойно много рядко, предимно към 1-2 през нощта. Срам не срам вече ядем АМ. Изцеждам се като луда и успявам в най-добрия случай да дам само веднъж АМ. А сме на 6 хранения и на всяко го мъча да суче, но не.Иначе ще реве и стои гладен.Първо се отчаях, после си казах, че няма да сме единствените, я!Има много мами с подобен проблем. Виж из тази тема.Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт