НОРМАЛНИ ЛИ СА РАННИТЕ БОЛКИ В КРЪСТА

  • 5 126
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Момичета, понеже ми е притеснено, а уж нямаше да мисля,
нормално ли е да имам болки в кръста още но втория ден след овуто /днес е 5 ден от овулацията/, тежи ми и отдолу, наболява ме матката, а на гърдите нищо, иначе ми излизат пъпки, появяват се изчезват, после нови. Може ли да е симптом за...даже ме е страх да напиша от суеверие.

# 1
  • Мнения: 2 489
Съветът ми е да се пазиш от самовнушения! То ще си покаже само. Пожелавам ти успех!

# 2
  • Мнения: 1 930
Здрасти, ами и аз имам болки ниско долу, но стискаме палци, май ти  е раничко за каквито и да е съмненя, дано...успех Wink

# 3
Мен пък ме болят гърдите... а е мнооого рано, едва ми мина овулацията. Със сигурност не си въобразявам, защото е доста болезнено. Болката ми е по-скоро над гърдите, леко встрани.

# 4
мила Мони и аз имах такива симтоми о6те на 18 ден от цикала си когато забременях
мислех 4е ще ми доиде
и гърдите ме боляха отсрани
дано е станало
стискам палци

# 5
И аз силно се надявам, макар че с мъжа ми сме се уговорили, че не бързаме. Ако стане тази година - чудесно!

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мила страшно ме болят гърдите от една седмица, дори ми порастнаха, но уви ... също усещах доста силни болки в матката, гинеколожката ми беше казала, че имам обърната матка и като забременея отначало ще ме боли, защото щяла да заема нормално положение. Все пак ти желая искрено да се е получило мила.

# 7
Цитат на: Zuzi
Мила страшно ме болят гърдите от една седмица, дори ми порастнаха, но уви ... също усещах доста силни болки в матката, гинеколожката ми беше казала, че имам обърната матка и като забременея отначало ще ме боли, защото щяла да заема нормално положение. Все пак ти желая искрено да се е получило мила.


И аз съм с обърната. Ако не е станало, ще бебеправим пак.
Пък после ще си бременеем заедно, дано още другия месец!
Grinning

# 8
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мони, мила толкова бях сигурна, но не би! Дойде ми днес. Може би трябва да го искам по - силно или обратното да не мисля за него. Е, ние от другата седмица пак ще бебеправим и пак ще чакаме ... Дано при теб да се е получило. Продължават да ме болят гардите и днес, но няма как да съм против природата нали ... Такова вътрешно чувство никога не съм имала. Ти правиш ли нещо специално заради обърнатата матка, в смисъл пози по корем или нещо друго?

# 9
Ако можеш, спри да го мислиш толкова много.
Заради обърнатата матка трябва да слагам възглавничка под д-то (но НЕ под кръста) след секс и така да лежа 15-тина минути. Вдигането на краката също помага. После е добре да не ставам, а направо да заспивам... така ми каза гинекологът. При мен матката даже е и леко изместена и той ме предупреди да не се шашкам, ако не става бързо бебето.

# 10
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Доста се обърках с тази матка - в www.zachatie.com пише, че трябва възглавничката да е под корема и, че най - благоприятната поза е "задна прашка" и после лежане по корем. А вече от две места чувам обратното - лежане по гръб с възглавничка под дупето. Наистина ли лекар ти го каза? Може би този месец ще пробвам така.

# 11
momi4eta imam edna бивша колежка която ми беше разказвала 4е е със обърната матка
та на тях лекарят е казал следното което явно е помогнало защото си има две дечица
"като е обирната матката обръщате и позата:)''
дано и на вас ви помогне

# 12
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Нора, извини ме мила, за незнанието, но какво разбираш ти под "обръщате позата", а тя много време ли пробва преди да забременее ? Благодаря ти

# 13
ами мисля 4е обърната поза е така наре4ената задна прашка

мисля 4е е пробвала малко пове4ко но при различните двойки е разли4но де
не е задължително и при вас да е повечко време
нали?Simple Smile
желая ви късмет

# 14
Цитат на: Zuzi
Доста се обърках с тази матка - в www.zachatie.com пише, че трябва възглавничката да е под корема и, че най - благоприятната поза е "задна прашка" и после лежане по корем. А вече от две места чувам обратното - лежане по гръб с възглавничка под дупето. Наистина ли лекар ти го каза? Може би този месец ще пробвам така.


Да, лекар ми го каза. Има достатъчно дни около овулацията, та можем да пробваме всичко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт