Ирисова диагностика ?

  • 1 145
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 398

Здравейте Simple Smile

чух положителни отзиви за ирисовата диагностика ,та искам да питам някой правил ли си е?Доволен ли е?Опасно ли е по време на бременност да се прави,или?На какъв принцип работи?А къде има във Варна?
Блгадаря предварително  bouquet

# 1
Във Варна до Окръжния съд, има билкова аптека на Лечител, там правят записвания за ирисова диагностика. Аз ходих. Цената на прегледа е 15лв. Не мисля, че е опасно, защото ти гледат окото през лупа, светейки в него-тоест няма никакав контакт с теб и не застрашава бебето.Докторката обаче, която те диагностицира в този кабинет според мен е шарлатанка и лежи на стара слава. Лечението, което препоръчва започва и завършва със стомаха, въпреки че аз нямам проблеми с него, а не ми казва нищо за моментните неразположния, от които страдам. Позна да речем  и половината от болежките ми, но без да каже нищо за тези, които бяха водещите ми, за да отида при нея. Докато стоях във фоайето и чаках да ме приеме, двамата пацианти преди мен имаха идентични диагнози като моята, правете си извода!

Според всичко, което съм чула и чела за ирисовата диагностика това е най-добрият метод за цялостно диагностициране и последващо го съобразено лечение на всички области на тялото, не съм убедена обаче, че във Варна има подходящ център или лекър, който да го направи професионално.

Общи условия

Активация на акаунт