нишесте BIOSET

  • 1 620
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Ползвали ли сте въпросното нишесте? Направих й с него бисквитена торта за слетобедна закуска. До сега съм ползвала от тязи марка само ванилия, но не си спомням дали и в него имаше оцветител, както в това което използвах сега.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ако е натурално нишесте какви оцветители да има?

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Да, ползвам го. Но предпочитам нишестетата на "Меркурий П&П".

Като гледам нишестетата, които имам в къщи-Киви и Карамел на "Биосет" и "Ягода" на "Меркурий П&П"-всички имат оцветител. Предполагам, че и Ванилия-та също има.

# 3
  • Мнения: 4 358
Дори да има оцветител, със сигурност е по-малко от този в Ягода-та например.
Взимай си натурално нишесте, ако не искаш да има оцветител.

# 4
  • където има любов
  • Мнения: 307
Оцветители и ароматизатори няма единствено в натуралното царевично и пшенично нишесте!

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако искате да овкусите натуралното нишесте можете да пасирате един банан вътре, докато се вари, да му добавите карамелизирана захар, ягоди( но след като е изстинало)и т.н. разни варианти..... не грантирам, че витамините остават,но поне няма да има химия Grinning

# 6
  • Мнения: 5 577
ДА, ползвам го, много съм доволна. С удоволствие го яде малкия на кремче с прясно мляко.

# 7
  • Мнения: 232
Оцветители и ароматизатори няма единствено в натуралното царевично и пшенично нишесте!
Определено, аз само царевичното на "прима" ползвам и малкия много го харесва.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Да, ползвам царевично и пшенично нишесте на тази фирма. не виждам нещо притеснително.
По едно време купувах от готовите кисели на БИОСЕТ - виж, те са пълни с оцветители и ароматизатори. Stop

Общи условия

Активация на акаунт