ритане!!!

  • 1 507
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909
Здравейте бъдещи и настоящи мами! Обръщам се към вас за съвет, информация или поне съчувствие : Wink,  че нещо не мога да намеря литература по въпроса...
На такова денонощно ритане съм подложена от бъдещото бебе, че не се трае Sad Ама имам чувството че изобщо не заспива това дете. При това е второ, та не е като да нямам някакъв опит, но такова чудо с първото не е било. Лекарят ме "успокои" че било защото са ми отслабнали мускулите на корема, ама чак пък толкова...
Ако някоя от вас е имала/има подобни преживявания, ще се радвам да ги сподели.  261uu

# 1
  • Мнения: 666
 При второто и аз чувствах по- силно ритане така, че според мен това е нормално

# 2
  • Мнения: 2 978
И мен ме риташе много....особено към края.

Даже когато вече нямаше място да се обръща и натискаше яко...имах чуството, че ще ми се качи в гърлото Sick

# 3
  • Мнения: 1 031
Мен не са ме посритвали много, ама в редките моменти когато му се доиграеше трябваше да стоя в тоалетната, защото все по пикочния мехур ми се разхождаше Grinning

# 4
  • Мнения: 2 271
И моята много риташе,но нощем спеше!Затова през деня нямах мира от ритане и хьлцане Laughing

# 5
  • Мнения: 1 909
Брей, доколкото виждам, само за ритащи девойки става въпрос... Интересно, защото и аз очаквам момиченце newsm06
 А пък човек би очаквал по-скоро от мъжете да са по-ритливи.
Ах, по-добре наистина да рита, отколкото да не се усеща, ама трудно... А има още цели два месеца.  Sad   ...да се чувстам като боксов ринг newsm09

# 6
  • Мнения: 154
втория път е по-мързеливо Rolling Eyes
а иначе пак е момченце! Laughing

# 7
  • Мнения: 78
Риташе и то  нощем. Добре, че сега спи. Сигурно си е поживяла и вече се е уморила от нощната игра Wink

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моя много риташе- не се спираше ни денем ни нощем.

# 9
  • Мнения: 2 663
OOO това  мие толкоа познато-от известно време и аз започвам да си мисля,че не спи ваобще.Рита по цяла нощ и по цял ден и то много силно,боли ме корема като при натъртено и като се оплаках на доктора ,той ми каза ,че е нормално ии че имало и такива бебчета

Леко доносване и още по-леко раждане

# 10
  • Мнения: 3 069
И при мен беше така с 2-та бременност, нормално е , не се плаши  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 309
Ако не си усещах бебчето да ме ритне няколко часа,търчах при лекарката си да ме погледне на видеозона.Така до 6-7м.След това постоянно ме риташе и много често хълцаше-от което се притеснявах,защото е имало случаи да продължи повече от 30 мин...Бях чувала,че колкото повече растяло,толкова по-малко рита.Е при мен не беше така.Направо ми пукаха ребрата Laughing Party Crazy от ритане

# 12
  • Мнения: 601
  Moeto ne spira da podska4a i to po cql den.Syper mi e priqtno ne me boli.Sly4valo mi se e (edin dva puti) taka silno da me izrita ,4e izdavam zvuk:))) No mi e syper qko  i veselo,za6toto znam 4e malkoto 4ove4e v men  6ava i se namestva.Naslajdavam se na momenta izcqlo.Pravi go i ti... NE mislq 4e za6toto ti e iztunqla kojata ot vtorata bremennost  na korema ,kakto ti e kazal lekarq,ami 4e ima jeni,koito rajdat po10 deca,te sigyrno trqbva po tazi logika da nqmat koja:)))????na men mi e purva ibremennost i moeto bebe non stop me posritva ,obqsnqvam si go 4e temperamenta my e takuv,nali znae6 4e vsqko bebe si e razli4no.Simple Smile))
   Priqtno Ritane:)))))

# 13
  • Мнения: 1 410
Така ме риташе малката госпожица, че чак ребрата ме боляха и като питах докторката ми каза, че ме е натъртила отвътре Joy hahaha Joy
Сега не спира да се движи и не ляга за една секунда като е будна. Така, че готви се за приключение.

# 14
  • Мнения: 1 909
 NE mislq 4e za6toto ti e iztunqla kojata ot vtorata bremennost  na korema ,kakto ti e kazal lekarq,ami 4e ima jeni,koito rajdat po10 deca,te sigyrno trqbva po tazi logika da nqmat koja:)))????Simple Smile))
   Priqtno Ritane:)))))

Не бе, не кожата, а мускулите на корема, освен това при второто имало повече място за ритане - има логика, нали? Ама явно си е и от темперамента на бебето и ако, както казва по-горе silviya.v, движението проължава и след раждането...ах, да ми е яка душицата, че бъдещия батко също е неуморим - отдавна е обявил бойкот на следобедното спане, а в момента му растат кътници и нощите никак не са спокойни. Ама както казва самия той (на 3 г и половина) това са...рискове на професията.  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт