ЗА ЗЕЛЕНЧУКОВИТЕ ПЮРЕТА

  • 1 017
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Здавейте момичета,моето бебче вече е на 4 месеца и съм решила да започна захранването със зеленчуковите пюрета.
Именно заради това реших да се допитам до вас :
-Как да приготвя първото картофено пюренце за моето бебенце(дали се слага сол,масло,захар)?
-Моля ,дайте ми рецепти и за други зел.пюрета.
Предварително ви благодаря Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 927
здравей,
извинявай ако ти се сторя неучтива, но погледни във форума за кърмене и захранване. там има десетки теми, в които се обсъждат пюретата и тяхното приготвяне....има различни технологии, все нещо ще ти хареса Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 155
Виж тази тема има доста рецепти:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1200

# 3
  • Мнения: 272
Много ти благодаря Биби,напълнно изчерпателна тема,точно от това имах нужда.
  bouquet


Здравей Тането,не си неучтива,отдавна преглеждах форума за захранването,но не можах да намеря нещо.Благодара ти все пак за отговора.

# 4
  • Мнения: 1 290
Извинявай Анииво за може би тъпия въпрос, но децата ти на една и съща дата ли са родени?

# 5
  • Мнения: 3 927
annivo, извинявам се, 'щото това с препратките го намират за неучтиво, а ако искам да ти помогна, би трябвало да ти пусна линкове Simple Smile

пробвай с търсачката, ако трябва         няколко пъти - н е всеки път дава еднакви резултати....и ще видиш колко теми и идеи има за домашното готвене.
аз си ги бях копирала, но след като разпечатах текста, го изтрих, иначе с удоволствие, щях да ти пусна  "избраното" от мамите с вече по-големи бебоци Simple Smile

# 6
  • Мнения: 272
Цитат на: Gvendolin
Извинявай Анииво за може би тъпия въпрос, но децата ти на една и съща дата ли са родени?

Здрасти,Гвендолин,изобщо не ти е тъп въпроса.
Да,дечковците ми са родени на една и съща дата,но през четири години и то съвсем случайно Joy  Joy  Joy

Много си сладка на снимката wavey и от една друга тема ми направи впечетление,че се казваш като дъщеря ми.
А сега от мен един тъп въпрос-На теб как ти казват на галено,че се чудя какво да измисля за дъщеря ми-Диляна?
  261uu

# 7
  • Мнения: 272
Цитат на: Taneto
annivo, извинявам се, 'щото това с препратките го намират за неучтиво, а ако искам да ти помогна, би трябвало да ти пусна линкове Simple Smile

пробвай с търсачката, ако трябва         няколко пъти - н е всеки път дава еднакви резултати....и ще видиш колко теми и идеи има за домашното готвене.
аз си ги бях копирала, но след като разпечатах текста, го изтрих, иначе с удоволствие, щях да ти пусна  "избраното" от мамите с вече по-големи бебоци Simple Smile

Благодаря ти за съветите Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт