За ноктите

  • 2 302
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Мамчета,как режете ноктите на вашите съкровища?  Thinking И с какво,нокторезачка или ножичка? Rolling Eyes Бебка има завиден маникюр вече и нищо чудно да се одраска...  ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 629
На мен ми е по-удобно с нокторезачка. На вашата възраст таткото режеше ноктетата

# 2
  • Мнения: 533
Ножичка, от тези дето са специално за тази цел.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз лично режа с ножичка, от бебешките със затъпени връхчета. Винаги така съм ги рязала. Имам и нокторезачка но нещо не се справям добре с нея Simple Smile Докато още е мънинка е най - лесно докато спинка, но по - натам надали ще дава, поне при нас сега е почти борба  Mr. Green Важното е докато са мънинки бебенцата нокътчетата да се режат тип мъжки маникюр, без завиване по крайщата, защото враства в пръстчето и е болезнено

# 4
  • Мнения: 3 069
Има специални ножички със заоблени върхове, много са удобни.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Като малък с ножичката, а след годинката започнах с нокторезачката! Peace

# 6
  • Мнения: 211
Ние ползваме детска нокторезачка на Бебе комфорт, но това е ангажимент на бабите  smile3521

# 7
  • Мнения: 1 613
На мен ми е по-удобно с нокторезачката Simple Smile

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С нокторезачка, първите месеци аз несмеех, режеше ги таткото

# 9
  • Мнения: 3 447
С нокторезачката ми е по-удобно.

# 10
  • Мнения: 1 555
Аз като навърши 1 месец за първи път му ги отрязах като използвах специалната ножичка за бебета, но ефекта не беше желания и затова сега ако са по - дълги ги режа с нокторезачка за бебе !

# 11
  • Мнения: 1 031
В началото пробвах с нокторезачка, но ми беше много трудно. След това пробвах с ножичката и воала лесна работа Simple Smile

# 12
  • Мнения: 148
Първите около 6-7 месеца ползвах бебешка ножица, но беше жив кошмар. Всяко рязане беше голяма борба и рев до припадък. При такива условия естествено и рязането не беше качествено, та много скоро се налагаше да повтарям процедурата за мой ужас. Откакто пробвах нокторезачка се родих. Преди направо си мислех, че я боли, но с нокторезачката разбрах, че изобщо не е така. Сега си ги режем почти мирно и тихо. Използвам най-обикновена нокторезачка от моя несесер за нокти.

# 13
  • Мнения: 585
Нокторезачка.
Обикновено както ти си ги режеш, така ще ти е по-лесно и на бебето.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 271
Никога не съм имала специален инструмент за това  Rolling Eyes Използвам моята ножичка за кожички и от първия път се справям доста добре  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт