Цяла нощ - цокне два пъти и заспи и така до след 1 час

  • 1 386
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 004
От 4 дни проплаква през нощта на всеки час да кажем и докато не й дам да цокне малко не заспива. Не знам дали е гладна, на 4 кърмения сме още, но хапва по съвсем малко и се унася и си я държи гърдата за залъгалка.
Млякото да не ми е хранително вече или пък от зъби, но тя си има два и други засега май няма да излизат...
Незнам какво й е, некомфортно ли нещо
И през деня вече не спи, най-много 30 мин на 2-3 пъти и край
Ето тази нощ се буди от 23:30 до 3часа през половин час, после в 5 после 7
Някой ако има идея какво й става че направо Shocked ooooh! Tired

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
може да е от раzличните впечатлениия преz деня....и ние бяхме така....будеше се много често...но никога не ме е полzвал zа zалъгалка, zнае че е само zа папу на мама гърдата...но се унасяше и zаспиваше.....но в една книжка четох, че както zаспят така се събуждат, т.е. ако zаспят на гърдата, когато се събудят пак я търсят....така че пробвам вече да го оставям да zаспива самичък....пак се буди преz нощта два пъти, но само да папа....пробвай да не даваш веднага гърда като се събуди, а напр. да седнеш до нея, погали я до главичката, докато пак се унесе....
а може детенцето да ииска да се гушка при теб....
колко е голяма?

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега иzлеzе лентичката....може и да е скок в раzтежа, но щом каzваш, че само се унася, а не папа истински..... Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 2 164
Добре дошла в отбора  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Същата работа е и при нас, и от от може би седмица-две, а сме по-малки, какви ли впечатления е натрупала от деня, че да е неспокойна newsm78

# 5
  • Мнения: 35 892
затова спим заедно, вече сама си намира каквото й трябва и не ме буди обикновено Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 110
И ние сме така. По-точно само Жорката. Аз мисля че са зъби, просто на друго не мога да го отдам. Преди си се будеше само в 3 часа за да хапне и то сънен. Сега общо взето се храним на почти всеки кръгъл час. Пробвах в леглото при мен, но не ми се иска да свиква, че като свикне после и другия...  #Crazy То не че при мен беше по-различно, просто не се налагаше да ставам и да го вадя от леглото, иначе интервалите си бяха същите.
Сутрин съм като  #Crazy и ми иде да се  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 304
И при нас е така от една седмица. Обърна ноща на ден. Събужда се през два часа и докато не цокне не заспива. Сигурно е скок в растежа Rolling Eyes

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Същата работа е и при нас, и от от може би седмица-две, а сме по-малки, какви ли впечатления е натрупала от деня, че да е неспокойна newsm78

zапочват да опоzнават света и всичко им е интересно....всиичко искат да видят и в един момент става прекалено много zа малките им главички....

# 9
  • Мнения: 1 004
Е поне съм спокойна че не съм единствената Grinning
Майтап.
Но ако на някоя от вас е преминал този момент ще е хуваво да сподели колко е продължил.. Embarassed

# 10
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Започна точно на 6 месеца.....още продължава Mr. Green
на периоди е, ту суче почти нон стоп, ту прави по-дълги паузи. Аз го отдавам на зъбоникненето

# 11
  • София
  • Мнения: 3 960
Здрасти, и Димана е така, но съм почти 100% сигурна, че е от зъби! И яде много малко, както когато се показаха долните два. Днес е яла сутринта 100 гр.кърма, след това 3/4 пюре от ябълка и тиква, след това 3/4 пюре от картоф с пащърнак, след това 50 мл. сок и това е, КЪРМА не ще и не ще.
От две нощи се буди на всеки час, цоква малко чай и или заспива пак или започва да пее. Или прави друго, вика със затворени очи, сякъш бълнува или сънува кошмар....
От две нощи не сме спали, добре че утре е събота. Давам Камомиле, мажа с Дентинокс, ама докато не пробие зъбчето няма да се спи явно....

# 12
  • Мнения: 3 550
И нашето хлапе прави така, но не чак толкова често, а на около 1,30 ч. при най-болезненото зъбоникнене ..........А, и когато е усвоил ново умение. Една цяла нощ го слагах легнал, след като през деня се беше научил да се изправя по мебелите и му се искаше да го практикува и цяла нощ, ревейки.  Mr. Green тогава беше най-кошмарно. Ако зачести със сукането, пробвам да започна от залъгалката и често се успокоява. Виж, само ако е гладен няма мърдане.
Пробвай да започнеш от биберона или да му изпратиш таткото. Той не мирише на мляко и може да ти се размине едно кърмене.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 960
Да ви кажа, снощи дадох една лъжичка Панадол, намазах хубаво с Дентинокс и чак преди половин час се събуди! НАправо се наспах, дадох й водичка и сега пак спи!

# 14
и ние бяхме така оказа се за съйаление 4е ми  е рядка кармата дано ти има6 пове4е касмет от мен в кърменето Laughing

Общи условия

Активация на акаунт