Ранна бременост и БАКТЕРИИ в урината

  • 786
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Може би има подобна тема, но аз така и не намерих отговор на въпросите си.
Проблема ми е следния:
Направих си изследвания за кръв и урина по мое желание (нали задължителните са в началото на 3-ти месец) Резултата е, че имам доста бактерии в урината. Имала съм такива и преди да забременея, но никога не съм ги лекувала и изследвала  Embarassed
Сега гинеколога веднага предложи да ми изпише антибиотик, защото тези бактерии и течението можело да навредят на бебо.
Не съм пила антибиотици от много години и не ми се иска сякаш да пия сега, но дали имам алтернатива?
Също незнам дали не е добре да си направя посявка преди да запо4на каквото и да е лечение.
Гинеколога не спомена дори за такава ...

Малко съм объркана.
Накой може ли нещо да ме посъветва?

# 1
  • Мнения: 1 399
Гвен, честито  bouquet И ДА БЪДЕ! Wink
Малко опасно ми се струва да даваме съвети, без да сме медицински лица, пък на бременна съвсем...
Само да си кажа мнението обаче Rolling Eyes - струва ми се, че пускане на стерилна урина и посявка е задължително, преди предприемане на каквото и да било лечение...още повече, че нямаш някакви оплаквания, т.е. лечението търпи кратко отлагане.
Пък след това се довери на доктора. Една инфекция наистина би била по-опасна от приема на подходящ за състоянието ти антибиотик.
И пий много течности!
Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт