Подула съм се от зъб, какво да пия?

  • 71 028
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Страх ме е от зъбатковците и по тая причина оставих един зъб да стигне до много лошо положение, от снощи ме боли, днес повече, а сега ми се поду цялата буза и болката се измести във венеца. Гътнах един парацетамол /за него знам, че може, ама не минава/. Какво друго да пийна?

# 1
  • София
  • Мнения: 748
да отидеш на зъболекар!

# 2
  • Мнения: 1 722
да отидеш на зъболекар!

Е по нощите малко трудно ще стане ... Ако не умра до утре, може и да ида. А междувременно не знам как да я спра тая гадна болка и подут венец ...  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 748
Не можеш да спреш болката,щом вече си се подула!Карай на парацетамол,но най-добре отиди на зъболекар,не може в Петрич да няма поне един спешен кабинет.С това шега не бива.Лошото е,че не си отишла веднага щом те е заболяло,защо си чакала да се подуеш!Вземай мерки!

# 4
  • Мнения: 6 243
Ако имаш болки и във венеца, намажи го с дентинокс-а на бебо, пробвано е и помага. Иначе за болката в зъба - освен още едни парацетамол newsm78. В Петрич няма ли спешен кабинет?

# 5
  • Мнения: 2 531
Мила малко си закъсняла със хаповете! Боли те от гнойта която се е събрала и се подуваш защото си прави"път" към венеца!

# 6
  • София
  • Мнения: 748
Какво стана,Ани,как протекоха нещата при теб?Намери ли работещ зъболекар?Дано да си успяла,че сигурно много те е боляло през нощта!Предписаха ли ти нещо друго освен парацетамол?

# 7
  • Мнения: 1 722
Момичета, отидох тази сутрин на зъболекар - нещо ми поразръчка зъба и ми каза, че трябва да ми спадне отока и тогава ще го извади. Не знаеше какви антибиотици мога да пия и затова ми каза да пробвам така да сваля отока, ако не стане до няколко дни да ида при някой лекар и да питам какво е съвместимо с кърменето. Самият зъб не ме боли, само венеца под него, но явно съм чакала доста дълго и вече не може да се спаси зъбчето.

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ами....няма зъб - няма проблем. Confused
Иначе против болката - парацетамол и дентинокс, гледам вече ти е препоръчано, и евентуално жабуркане със смрадлика, действа антисептично. На пакетчетата има указание как точно се приготвя.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Как така няма да знае какви антибиотици са съвместими с кърменето  Rolling Eyes
Да му разпечаташ еди списък от нета, че да се научи Wink

Общи условия

Активация на акаунт