Как предпазвате кожта на лицето си от студа?

  • 3 871
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Провокирана от новините за големия студ, който се задава и от факта,че имам много суха  и чувствителна кожа, се чудя как се грижите вие за лицето си при такива температури? Ползвате ли специалните кремове, които рекламират за студено време? Променяте ли начина, по който се гримирате? Лично аз досега съм разчитала само на обикновения крем Нивеа, специализирани не съм ползвала.

# 1
  • Мнения: 35 954
аз съм със смесена кожа и зимата Олиго за суха ми е супер

# 2
  • Мнения: 8 505
Може и смешно да звучи,но и тази зима в най-долемите студове и ветрове се мажа с крема на малката-Бюбхен за лошо време.
За грима-не се гримирам по принцип.

# 3
  • Мнения: 3 576
Зимата се мажа с обикновен дневен крем, а когато излизам си слагам ФДТ.
Смятам, че предпазва достатъчно и го ползвам предимно с тази цел.

# 4
  • Мнения: 202
А има един крем на Ейвън,за студено време-дали е хубав?

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Слагам си крема на Нивея, който не е специален за студове, но ми действа много добре.

# 6
  • Мнения: 5 103
Слагам крем за студено време със защитен фактор, като излизам задължително се гринирам и вечер хидратирам.

# 7
  • Мнения: 7 186
Крема ми не е за студено време, но отгоре слагам фон дьо тен и малко перли. Според мен е добре да се слага грим за допълнителна защита на кожата.

# 8
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
След ежедневния крем за суха кожа си слагам задължително фон
дьо тен.

# 9
  • Мнения: 3 248
Слагам доста мазен крем...малко ми лъсва кожата, но като излезна всичко си идва на мястото. Ако използвам не толкова мазен крем, ми се появяват едни лишейчета. Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 9 458
Aми аз също слагам понякога Фдт с тази цел- да ме предпази допълнително от студа, както лятото, пък, правя с пудрата. Peace
Иначе, ползвам дневният си крем с 15 ф-р, но сега горе за ските ще си взема дори 30 ф-р на Нивеа. Grinning
Нощем- обезателно съм с нощно кремче, иначе чувствам кожата си някак суха. Wink

# 11
  • Мнения: 5 317
Не съм си купила специален крем за студено време.
Използвам от есента на Виши-термал 1.
Като излизам задължително си слагам фон дьо тен.

# 12
  • Мнения: 5 577
АЗ си слагам детски крем Нивеа, от на малкия.  Blush

# 13
  • на село
  • Мнения: 3 901
Крем + фдт. Вечер след почистване също винаги слагам крем.

# 14
  • Мнения: 5 622

 Зимата си купувам малко по-плътен крем,лятото по-хидратантен. В момента съм с Масажер на Галеник(тоя с витаминните капсулки вътре). Грима,както обикновено е сведен до минимум(с което така и не мога да се преборя.ИСкам да се гримирам повече  Crossing Arms)

По-скоро проблем са ми ръцете рпез зимата.Тях мажа със специален крем за ръце,който предпазва от студ.На Виши,или Нивея,или какъвто е купил мъжа ми,защото той се грижи за тези кремове,понеже неговите ръце са много чувствителни и ако не ги намаже стават с напукани кръвоносни съдове и грапавикато шкурка  Confused

Общи условия

Активация на акаунт