отчаяна съм - да си поговорим

  • 999
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм нова тук и ще се радвам ако ме приемете.Искам да споделя моята история дано поне ми олекне малко.С мъжа ми правим опити за бебе от близо 1 година, но без резултат. През юли миналата година ходих на гинеколог и той миказа че всичко е наред само матката ми била изместена в дясно.Попитах го дали е проблем а той ми отговори че не е.От тогава не съм ходила отново и продължаваме с опитите но уви нищо.Миналия месец менструацията ми дойде на 15 число. Този месец трябваше да ми дойде на 13 число по мои изчисления но още ми го няма. Имам болки в кръста и в яйчниците а също така и болки в гърдите и са доста напрегнати. В началото на месец януари съвсем случайно разбрах че стане ли 8 часа вдигам температура 37.1 и не я свалям до сутринта. Така и до сега. Иначе като цяло се чувствам  жизнена.Та във връзка с това искам да ви кажа  че ходих на лекар във връзка с този проблем но преди това си направих тест за бременност защото не знаех какви изследвания ще ми правият и за де не се получи някакъв гаф реших да се уверя че не съм бременна. Наистина не бях. Изследванията бяха добри изписаха ми антибиотици но ттемпературата всяка вечер се покочва до 37.1  Но най важното  е че ми закъснява с 7 дни но ме е страх да си направя тест защото разочарованието е много гадно нещо. Благодария ви че ме изтърпяхте.

# 1
  • Мнения: 1 029
Здравей,добре дошла, прочети тук и в Зачатие
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums.
Има много информация и със сигурност ще ти бъде полезна.
Това за температурата може да е от някаква скрита инфекция.
Може да е навсякъде, бъбреци и какво ли още не.
Направи си изследвания при специалисти.
Успех! Peace

# 2
Много ти благодаря че ми писа Danidan . Много е приятно като видиш че някой е загрижен за теб и ти помага.Целувки

# 3
  • Мнения: 7 716
Като изследванията ти бяха добри защо пи антибиотик, като знаеш, че си във втората половина на цикъла?
И въобще объркана работа Rolling Eyes
Ако трябваше да ти дойде на 13 януари, то се предполага, че овулацията ти е била около Нова година. Какви тестове за бременност си правила тогава в началото на януари?

# 4
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Дидонка я си направи пак тест - да не е някоя жива болест?!

# 5
  • Мнения: 149
Didonka,dano da ne ti davam naprazni nadejdi, no pri men beshe sushtata sityacia i se okazah bremenna...chak na 3tia test...ia si napravi oshte edin test, da sme spokoini...Simple Smile

# 6
Благодария ви момичета за съветите

# 7
  • Мнения: 1 942
 И аз така - три теста, температура и лекаества.... спокойно, всичко ще е наред  Laughing Направи си пак тест, но не вземай Шуар чек.
Пиши какво е станало.

# 8
  • Мнения: 5 317
Дидонка,какво стана?

Общи условия

Активация на акаунт