Фитнес в Дружба 1 - има ли?

  • 2 512
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Отскоро живея в Дружба 1 и още се ориентирам в квартала.
Искам да попитам дали знаете някои фитнес в този квартал, в които да има и аеробика.
Благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Не знам в коя част си, но знам че фитнеса до езерото е много хубав. Една приятелка ходеше лятото и беше доволна.
За съжаление не помня как се казава, но ако местоположението те устройва, ще разпитам.

# 2
  • Мнения: 3 164
Привет съкварталке Laughing  bouquet  до колкото знам в квартала има 3 фитнес клуба:

1.Дескрим-с/у спирката на тролей №4 на бл.114 ако не се лъжа, пресича се шосето и се качва по едни стълби-

2.До езерото

3.Скорпиони-до 69 уч-ще от страната на 89уч-ще Grinning

нямам никакви впечатления за нито един , ако нещо не ти е ясно по/за квартала-моля заповядай Laughing

# 3
  • Мнения: 24
точно така. и 3-е фитнеса са готини, но на езерото е на-хубав най-просторен по 3лв е билета

# 4
# 5
  • Мнения: 258
Привет съкварталке Laughing  bouquet  до колкото знам в квартала има 3 фитнес клуба:

1.Дескрим-с/у спирката на тролей №4 на бл.114 ако не се лъжа, пресича се шосето и се качва по едни стълби-

2.До езерото

3.Скорпиони-до 69 уч-ще от страната на 89уч-ще Grinning

нямам никакви впечатления за нито един , ако нещо не ти е ясно по/за квартала-моля заповядай Laughing
Привет и от мен съкварталке  bouquet Има ли в някои от тези футнес зали аеробика или степ? На мен фитнесът ми е леко скучен, затова търся аеробика.
Благодаря на всички за инфото Grinning

Общи условия

Активация на акаунт