давате ли да гледа тв

  • 2 694
  • 80
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте! Имам проблем е силно казано, но кажете ми моле ви се давате ли да гледат децата ви телевизия или компютара.От 4-5 дни за моя синковец това е най-забавното нещо.Когато е кисел само тв или гледането в компа го успокоява. Претеснява ме това да не почнат да го болят очичките?!Все пак е само на 2 месеца!
Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 5 577
Да, давам.  Peace
Не мисля, че има проблем.

# 2
  • Мнения: 8 505
Да,винаги съм и давала да гледа телевизия yes

# 3
  • Русе
  • Мнения: 270
гледа тв, особено много обича рекламите. като ги пуснат нито вижда, нито чува нещо друго.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да,винаги съм и давала да гледа телевизия yes

аз също

# 5
  • Мнения: 5 393
Ами според мен е още малък,то и моя се заглежда доста ,обаче аз мисля поне 6-7 месеца да навърши преди да му дам.А и тогава само от далече,поне от 3 метра.Всеки преценява сам  smile3506

# 6
  • Мнения: 2 220
И аз му давам. Е, гледам да не е съвсем близо до ТВ-то и да не е постоянно, но си гледа определено.

# 7
  • Мнения: 2 910
И аз давам,телевизора и компютъра са моето спасение,за да мога да я нахраня,иначе не се задържа на едно място.Все пак се старая през останалото време да го изключвам.

# 8
  • Мнения: 8 769
Ами давам, но отдалече. Малкото зяпа най-вече рекламите, а "каката"-по някое и друго филмче.

# 9
  • Мнения: 1 858
имаше една тема някъде за гледането на тв обаче аз позволявам! Crossing ArmsВсяка сутрин с синко гледаме по 1 филмче.По цял ден телевизора и компа не се изключват и той гледа.Но Светли е на 2,6 но гледа от съвсем малък.Майките които казват не в никакъв случай  все едно тва е нещото което ще провали детето малко се изхвърлят!Това е лично мнение ,което не искам да засегна никой и не визирам никой определено!

# 10
  • Мнения: 79
ами,какво да я правя!!!! Partyтя се заглежда ,е да от поне 2 метра ,но явно много я привлича-звук,разни сменящи се картини!!! newsm78тв то е постоянно включено и в салнята и в хола!в началото я обръщах да не гледа,но тя си извива главата и пак се втренчи в тв Wink

# 11
  • Мнения: 2 000
Давам. И телевизора гледа, и компютъра.

# 12
  • Мнения: 46 438
Дъщеря ми гледаше доста, никога не е ограничавана и в един момент се пренасити и спря, сега дори ходи и непрекъснато гаси телевизора  Twisted Evil дори рекламите не я впечатлвяват. Аз пък съм строго ограничавана като дете и не само, че сложих 5.5 диоптра на 6 г., без грам телевизия, ами и сега съм луд телеман  ooooh! така, че ограниченията имат и обратен ефект.

# 13
  • Мнения: 1 489
Да гледа.И особенно обича "Треска за злато".Като започне предаването сяда и не мърда докато не свърши.

# 14
  • Мнения: 578
На Алекс това му е любимото нещо - цял ден си лежи на дивана и си зяпа телевизия. Това е добре за мен, защото така се занимава и мога да свърша някоя работа или докато му приготвя шишето. Мисля, че съвременните телевизори не са чак толкова опасни за очичките, а и когато е на по-голямо разстояние....Така е свикнал с тоя телевизор, че дори и докато го кърмя, пуска и се върти да гледа. Принуждавам се да го спирам докато яде SadА понякога яде по повече от 40 минути и аз какво да правя през това време...гледам телевизия.Той явно така се научи. Даже и като го изключа телевизора пак се върти да го търси. Явно си им е голямо забавление на бебоците да зяпат ТВ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт