Save card

  • 15 152
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Понеже напоследък все се чуват агитации от членове на въпросната компания, питам какво е вашето мнение за нея? http://web.sci.sc/

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
уфффффффф

# 2
  • Мнения: 4 569
пак ли?

# 3
  • Мнения: 121
Пълна глупост е това.Освен това, очаквам скоро да има "опарили" се, но не толкова тези, които купуват картите им, а тези, които "инвестират" .Яко обаче промиват мозъците на наивните хора.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Кой, за Бога, кълве на тоя бастун?!  Tired

# 5
  • Мнения: 121
Кълват, за съжаление.
Има ли друга тема за сейф карт, че да я покажа на една рибка?

# 6
  • Мнения: 0
Момичета не съдете Save Card  Simple Smile аз инвестирах и съм доволна - вече печеля Simple Smile)))))

# 7
  • Мнения: 57
Яка треска ,,тресе,, Пловдив с тия типажи....от ужилени люде.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 015
от сайта така и не се разбира какъв е бизнес модела, за сметка на бликащия на талази оптимизъм и позитивизъм от общ характер,  което е притеснително

# 9
  • Мнения: 121
Момичета не съдете Save Card  Simple Smile аз инвестирах и съм доволна - вече печеля Simple Smile)))))

Печелиш, ама те попариха в понеделник с новите проценти, нали?А след една година може да те изненадат допълнително.

# 10
  • Мнения: 21
Ot tri sedmici priblizitelno rabotim s tqh, ne vijdam da ima nqkakav problem ( i iskrenno se nadqvam da ostane taka) ako ima nqkoi po - zapoznat, kade e ulovkata za da mojem da si otvorim ochite po - shiroko Rolling Eyes


P.s Mnogo se izvinqvam za latinicata, no sam s nov laptop i ne mojah da namerq kirilizatora Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 35 056
Може ли с 2 думи да разкажете какво представлява Save Card?

# 12
  • Мнения: 116
Ако не бъркам,плащаш за нея 20-30 лева и после ползваш отстъпка някъде-бар,кино,солариум,лекар,зъболекар,...И дистрибуторите са много досадни.Една имаше наглостта да ми каже,че съм културно изостанала и необразована само защото не си купих карта за театрални представления.

# 13
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
На мен ми предложи да стана бизнес партньор човек, кадърен, умен, утвърдил се и изкачил се по стълбицата на финансова компания. Добър познат. Въпреки всичко това и аз съм скептична и се чудя как е решил да се захване с тях. Thinking

# 14
  • Мнения: 121
Картата за отстъпки струва 50 лв.За сега е работеща и според мен няма проблем.Обче това с бизнес партьорите ми намирисва.Можеш да инвестираш една от три суми, забравих какви са малките, най-голямата е 3000 лв.

# 15
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Е колко често ходите по такива места, че да имате нужда и от отстъпка.
Ако дам 50лв за карта за отстъпка в киното ... ми аз съм си я платила тая отстъпка  Laughing .

Безплатен обяд няма. Няма и фирма, която да НЕ търси печалба. Следователно - все отнякъде печелят и според мен далеч това не се случва на гърба на солариуми, фризьори, кина, театри, мебелни магазини или публични домове. Примерно.

# 16
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Можеш да инвестираш една от три суми, забравих какви са малките, най-голямата е 3000 лв.


600 лв. и 1800 лв. са другите възможности.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Адски досаден е МЛМ маркетинга им. И талазите позитивизъм ми напомнят пирамидите отпреди 15 години. Работеха, печелеше се... до време и за някои.

# 18
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
От преди лятото се каня да отида на презентациите им в Кемпински Зографски и все не намирам време. Някой ходил ли е? Впечатления?

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Бях на една презентация, защото се явяваше услуга за друг човек да присъстваме физически.
Много позитивизъм на талази, ура, да живей, виж как можеш да станеш успешен, ти можеш, ура, мно-го-сме! сил-ни-сме!, ние сме страхотни, ти си страхотен, спечели едни пари, вземи тази карта, всичките ти познати ще искат да я имат и ще изкараш ей тоооооолкова много, ура, да живей!
Горе-долу това е, можеш да си спестиш ходенето.

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
 Tired

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Ot tri sedmici priblizitelno rabotim s tqh, ne vijdam da ima nqkakav problem ( i iskrenno se nadqvam da ostane taka) ako ima nqkoi po - zapoznat, kade e ulovkata za da mojem da si otvorim ochite po - shiroko Rolling Eyes


Ами виж и прочети Общите условия дали те удовлетворяват. Мен лично не ме устройват. Затова и отказах на моя близка, която ми представи Save card.  Иначе замисъла е добър, новаторски, но конктретно за мен не представлява интерес

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 13:20 от :)sun81

# 22
  • Мнения: 121
На тези презентации така промиват мозъци/не съм била/, но хората около мен се връщат толкова ентусиазирани и по детински наивни, че....Бях започнала да им се дразня много, но след промяната в общите условия, започнаха да идват на себе си.

# 23
  • Мнения: 0
Вижте според мен всеки човек има право на мнение - просто не съдете новите неща. Save Company International не е нещо велико, но е система чрез която може да се изкара доста добър доход. Просто българина е свикнал с това да оплюва всичко ново и да си живее със своите догми и правила. Не искам да обидя никой, но ако не знаете как да използвате нещо дадено във ваша полза не е нужно да го оплювате. Помислете - та дори и пирамида да е цялата тази организация - ако работиш  усилено и наистина помагаш на партньорите си - не само на сладки приказки, вярвайте ми бързо можеш да си на върха - е според едни на върха е 2000 лв., според други 200 000 лв. Така, че всичко зависи от вас и как приемате вие нещата. Не се вслушвайте в приказките за "колко сплотени ставаме всички"- та чак сме си братя и сестрички Simple Smile)) това са глупости - вгледайте се в самия бизнес Simple Smile Сега наистина се предоставя възможност по-находчивите да спечелят Simple Smile
Извинете ми ако съм обидила някой, нямам това за цел.
Пожелавам на всички успех в това с което сте започнали да се занимавате.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Е, хайде да не се лъжем Simple Smile Не е нищо ново МЛМ маркетинга.

В добавка, нахъсват хората да изкарат едни пари, но дефакто за да се случи това, тези хора трябва да са хиперагресивни и досадни и да обхождат всичките си приятели и познати и да им пробутват карти от по 50 лв с обещания за отстъпки. Това за тези хора - добре, да речем. Но този, който просто си взима карта за 50 лв, е обвързан чрез нея - за да ползва отстъпка, трябва да пазарува и купува в определени обекти, които му я дават. И да спести 138 лв за една година (това беше един от примерите в презентацията, на която присъствах - жена спестила 138 лв от пазаруване със Сейв Кард и написала благодарствено писмо(!) на компанията как с тези пари си платила тока). Нагоре по нивата на МЛМ се печели и повече, вероятно изцяло благодарение на крайния потребител.
Тоест, ако си просто един краен ползвател, "спестяваш" някакви сто, хайде, двеста лева на година - като тук даже не влиза в сметките потенциални спестявания, ако същият човек би пазарувал на промоционални условия тези стоки в други магазини и вериги, божем в днешно време всеки предлага промоции и отстъпки, само иска да се внимава. Така че, хайде няма нужда да си затваряме очите и да се лъжем колко е прекрасно и изгодно това Grinning

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Е може да спестяваш и доста повечко от 138 лв на година вярвай ми Бу Simple Smile

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Е може да спестяваш и доста повечко от 138 лв на година вярвай ми Бу Simple Smile

Заинтересува ме. Би ли ми казала, колко точно пари трябва  да изхарча по обектите, за да спестя (примерно) 200лв. за една година?  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 35 056
И какъв процент спестяваш да речем от.... 1 билет за кино?

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Е може да спестяваш и доста повечко от 138 лв на година вярвай ми Бу Simple Smile

Да спестяваш или да 'печелиш' от тези под теб чрез пуш-маркетинга Laughing Нали правим разлика?

Предлагам да се уважи интелигентността на събеседника. Не ям домати с колците и си дадох труда да разуча SCI достатъчно добре, за да пиша в темата. Предлагаха и на мен и мъжа ми да станем част от пирамидата всеки в областта, в която работим - не, благодаря.

Колко често ще пазаруваш от точно тези партньори, които ти осигуряват отстъпка? Защото те я дават, но всичко е танто за кукуригу: ако искаш отстъпката, си вързан към тях. Ако не си вързан към тях, може да се пазарува на промоции от други магазини и вериги - и имаш реално същото, ако не и по-голямо спестяване. Въпрос на желание е - който обича да е прикован крепостно по този начин и се чувства по-спестил с тази карта, да заповяда.

Сега, ако си купиш нов Опел, ще спестиш 10%, факт. Но от друга страна, ако си вземеш нов Опел в кеш или на лизинг, също има отстъпка от цената и тя е повече от 10%...  Laughing Повечето търговци дават отстъпка между 3,5% и 10%. Демек, ако изпия едно кафе с торта за 5 лв, мога да спестя цели 18 ст.! Аванта!  hahaha

Лично аз ползвам достатъчно рядко изброените SCI партньори, та не виждам никаква нужда да похарча 50 лв за карта, камо ли да пазарувам само от тях, за да получа бонуси.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Като станат партньори с магазините, в които пазарувам и в местата където ходя ще си взема такава карта. Даже и на мен ми предложиха, че и от две места Sunglasses С толкова деца сигурно им изглеждаме богати, знам ли?!?!

# 31
  • Мнения: 0
Не сте ли сте замисляли, че пирамида е и самия живот. Ходите на работа, а над вас има шефове, над тях по-големи, а над по-големите има и най-най големи Simple Smile Само, че най-големите шефове ви дават еди каква си заплата и толкова - да не би случайно да ви дават процент от техните печалби - тогава ще е супер нали Simple Smile. На този принцип е устроено всичко Simple Smile. Аз разбрах едно - ако искате вярвайте, но в SCI могат да се изкарат пари - важно е как мислиш и колко работиш. Не говоря за клиентската програма, тук става въпрос за бизнес програмата. Да инвестираш, но имаш възможност да спечелиш много повече от това. Без риск няма печалба, без работа също. Има хора, които чакат и се надяват всеки месец шефа да им увеличи заплатата има и такива, които правят нещо за да спечелят повече пари. Зависи как мислиш. Едва ли щях да се занимавам да пиша ако не виждах смисъл в тази работа. Вярно е че има хора в SCI, които не печелят нищо, но това е поради простата причина, че не откриват начина по който да го правят. Има иновативни хора, които печелят много, но те знаят как Simple Smile Така, че всичко е риск - или печелиш или губиш Simple Smile Не искам да ви убеждавам - това наистина не е работа за всеки. Има находчиви хора, които с лекота се справят, но има и такива, които не печелят нищо. Така, че вие сами решавате как да си устроите живота. Аз също много добре проучих компанията преди да се включа. В началото мислих, че е пирамида и сега мисля същото, но знам че от тази пирамида мога да спечеля Simple Smile Айде момичета, че се отнесох много. Не се сърдете не искам да ви увещавам, просто споделям мнение. Успех.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Не сте ли сте замисляли, че пирамида е и самия живот. Ходите на работа, а над вас има шефове, над тях по-големи, а над по-големите има и най-най големи Simple Smile
ooooh! Това ли било...

# 33
  • Мнения: 0
Точно това  Hug

# 34
  • Мнения: 1 167
Така,да се включа и аз в темата.От няколко дена имам такава карта,засега съм доволна.Първо в града ни обекти са единствения детски център(вярвайте ми там прекарваме достатъчно време Mr. Green),бензиностанция,аптека,застраховки,хранителен магазин,кафета и др.За мен това е напълно достатъчно.Ползвам картата си,трупам отстъпки-пак е някакъв начин на пестене.
За бизнес инвестиция не бих си и помислила.Първо нямам толкова пари  второ си остава скептично настроена Peace

# 35
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Много обичам потребители с нула мнения, които пишат активно само в една тема, подобна на тази, защитавайки това, което другите плюят.

# 36
  • Мнения: 0
Не защитавам нищо - виждам, че се отнася за мен Simple Smile Просто изразявам мнение, а съм много, много нова и все още не съм имала време да огледам за какво друго си говорите Simple Smile Пък и още не съм мама и няма как да ви споделя къде и какво правя с детето Simple Smile Та така - пък и не съм човек, който ревностно защитава дадена кауза - както казах всеки има глава на раменете си, а някой могат да я ползват когато трябва !

# 37
  • Мнения: 57
Ама такива теми за тази карта ни пускат през две седмици...и все нови пишат ли пишат....а ние малоумните хич не вдяваме.... hahaha hahaha hahaha
Обаче пазара вече отхвърля тази мрежова структура и нейното зомбиране.... Thinking Няма да се учудя и към презструктурирането и към застрахователно сдружение Laughing
Писнало ми е от тия пирамиди...всеки пуска топлата вода и вика,,Открих хАМЕРИКА''....И НИЙ ТРЯБВА ДА  newsm09

# 38
  • Мнения: 424
Здравейте! Не съм чела поназад, но да ви питам има ли смисъл от сключване на договор с такава компания като sci. Имаме обект, който предлага услуги и се чудя дали да сключваме договор с такава компания. Та въпросът ми е  ако нещо не ни хареса, може ли да прекратим договора преди изтичането му?

# 39
  • Мнения: 116
Днес идва едно момче да ми предлага карта за драматичния театър.Не знам от тези ли е,само предполагам.Щяло да ми излезе на половина по-евтино.Понеже не беше нахален,отклоних поканата възпитано с оправданието,че нямам финансова възможност.Ама видите ли,тази карта била точно за хора,които не можели да си го позволят и ходели рядко на театър-билетите излизали на половина.Не посмях да изслушам офертата.

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Драматичния (и други театри) си имаше такава карта и по-рано - всяка година в началото на сезона ги предлагат. Само че схемата с младежите е нова, и аз я засякох, и е някак по-досаден начин на маркетинг.

# 41
  • Мнения: 0

Здравейте! Не съм чела поназад, но да ви питам има ли смисъл от сключване на договор с такава компания като sci. Имаме обект, който предлага услуги и се чудя дали да сключваме договор с такава компания. Та въпросът ми е  ако нещо не ни хареса, може ли да прекратим договора преди изтичането му?

Здравей, ragazza84,

Процедурата е следната: Пуска се запитване към SCI и започват да се водят преговори за процента отстъпка - по принцип самия търговски обект преценява каква ще бъде тя. След като сте се разбрали се подписва двустранен договор. И когато някой наш потребител посети обекта - му се дава определената отстъпка. В случай, че не си доволна - може да прекратиш договора, като за целта се пуска предизвестие от 1 месец.
Надявам се, че ти помогнах. Успех!

# 42
  • Мнения: 116
Ей сега една позната ме светна,че се занимава с това.Само разбрах,че не е задължително като включиш бизнесът си да участваш със стартов капитал.Фирмата печелела единствено ако имаш продажби,т.е. не плащаш друго.Но пак си е набутвация,ако съм разбрала правилно-веднъж отстъпка за клиента и още веднъж процент за компанията.А като краен потребител никак не ме вълнуват картите.

# 43
  • Мнения: 0
Пълна пирамида.

# 44
# 45
  • Мнения: 356
а това как ви се струва: https://cartabene.bg ???

# 46
  • София
  • Мнения: 35 056
Ами аз си я ползвам активно. Даде ми я майка ми /издали са на нейно име/ и сега съм леко поизнервена, защото изтече годността на пластиката и си чакам новата Mr. Green

# 47
  • Мнения: 356
А тя не е ли на същия пирамиден принцип? Не съм запозната, за това питам.
Благодаря

# 48
  • София
  • Мнения: 35 056
А тя не е ли на същия пирамиден принцип? Не съм запозната, за това питам.
Благодаря
А, не.....тоест не знам.
Не знам принципа на получаване, но със сигурност е много разпознаваема. Аз така, някак плахо питах....пък после видях, че "действа" в любимите ми ресторанти, заведения и магазини Peace
Дали са я на майка ми служебно /сериозна фирма/

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 241
А тя не е ли на същия пирамиден принцип? Не съм запозната, за това питам.
Благодаря

Аз също само бегло съм запозната, но мисля, че тя не продава т.нар. "партньорства", които всъщност правят SCI пирамида.

# 50
  • софия
  • Мнения: 386
Ние сме търговски партньор на sci. Принципът е подобен на този на сайтовете за колективно пазаруване;само че тук ролята на ваучер играе картата на клиента.Даваме определена отстъпка;която не ни затруднява,тъй като и без това я правим на редовни клиенти.Допълнителен оборот от нови клиенти с карти компенсира отстъпката.За сега отношенията ни са коректни.Дали по принцип са пирамида не мога да знам.

# 51
  • Мнения: 2 674
Цитат
Открих АМЕРИКА

На мен един чичко на солидна възраст ми предложи подобна схема, и на семинар ме покани и светло бъдеще ми начерта. Той откъде да знае, че във Варна имаше пирамиди, ама какво да им обясняваш на такива ентусиасти. Е, аз попитах как мога да отида на семинар Mr. Green, но понеже се оказах неблагонадежна не ми сподели подробности за сбирката. Двадесет и първи век сме и още хората се връзват на такива въдички. И още може.

Разказвам го, с цел да споделя, че този феномен не се спира пред никакви граници и цял свят ще го споходи неимоверно натрупване на капитали.

# 52
  • Мнения: 2 237
Хм...значи имали сме глави на раменете, така ли....Ми чудя се тогава:какво имат  на раменете си тия, дето продължават да се подлъгват по тая тъпа пирамида?  Thinking Как...как е възможно все още някой да се  доверява на подобна структура? Къде е закона? Къде е прокуратурата питам аз? До кога тези ще се разкарват безнаказано и ще лъжат и зарибяват наивни граждани?
Един приятел се опита  да ме "зариби" с SCI глупостта. Беше тотално зомбиран и не спря да обяснява колко велики, славни, прекрасни и чудодейни са. Приличаше на наркоман. Не само, че не успя, но към днешна дата е един прошляк, загубил много пари и приятели, но все така зомбиран......
Ами не, благодаря. Избирам да мисля, ама наистина да мисля с тая глава на раменете си.

Общи условия

Активация на акаунт