И пак "Аман от Малечко"...

  • 1 301
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 952
Все съм се чудила, когато видя тези теми, но днес имах преживяване, което ме накара да разбирам пускащите ги  Simple Smile

В опит да купя столче за кола от въпросния магазин ми беше обясено, че ако купя Неонато, а не Бебе Конфор ще се върна да лепя некролози. Колата ми пък се оказа малолитражка по техните високи стандарти.

Не знам да се смея ли или да се обиждам  Mr. Green Тези хора трябва да си дадат сметка къде се намират. Все още не мога да повярвам, че това не съм го гледала на филм, а ми се е случило.

На всичкото отгоре съм купувала от тях количка 3 в 1 на Чико, безброй дрехи, и тонове пюрета, каши, млека, дрънкалки - просто живея на половин километър и ме познават. Халал да им е.

Извиках собственика, който вместо да се извини от името на сина си, ми крещя и размахва пръст за радост на останалите си клиенти. Жена му го теглеше, а той крещеше - смешка пълна  Joy Joy С викове и заплахи ме изпроводи чак до малолитражката ....  Безумие пълно, просто не вярвам да свършат добре тези хора, жал ми е за тях, защото магазина беше добър. Или отношението им е било друго, когато голямото бебешко харчене ми предстоеше  hahaha hahaha Абе, то и аз съм една офсъ заблудена animal085

ПС На входа могат да проверяват по колко пари носиш в себе си, защото като фейсконтрол определено са провал, поне в моя случай   smile3533 smile3533

# 1
  • Мнения: 46 437
А пък нас ни убедиха да си купим кошницата на Чиполино за 64 лв., беше най-евтината, явно зависи на кой служител попаднеш  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 11 658
Е-е-е НЕ,НЕ и НЕ!!!Тия хора са се самозабравили,главозамаяли или каквито думички там още се сещате.Мога само да кажа "Пази боже сляпо да прогледа!". Спомням си едно време като имаха само един магазин в Борово не си позволяваха чак толкова,макар че въпросния господин /собственика/ пак си показваше рогата.Веднъж влизам в магазина този в Борово и питам за едни памперси и той ми отговаря нещо от рода,че те некачествени марки не продават #2gunfire!
Иначе,когато и да вляза в магазина им,а това е рядко обясняват колко боклучави са всички марки колички,столчета,шезлонги и т.н.Разбира се без Неонато,Бебе Конфорт,познайте защо,защото те са им официални вносители.
На мен се опитаха да ми пробутат столче Неонато,макар и по-евтино от най-скъпия модел на Чиполино.И Чиполино и Чико всичките са китайски боклуци,това е политика на магазина и на собственици и на продавачи.Аман от тях!!!

# 3
  • Мнения: 1 547
bib.bib, не ти знам калибъра, ама що не му плесна на тоя простак един? Неописуемо гадно са започнали да се държат с клиентите си. Фейсконтрол изобщо няма, защото май не подбират дали си дал 1000-2000 лв или 10-20. Обаче наглостта и лошотията им надминава всички граници.

Лошото е, че аз съм влюбена в играчките на Толо, а този г.н им е вносител. Бляк  Tired

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Наистина напоследък има често такива теми за този магазин newsm78 Аз лошо отношение не съм видяла, но се замислих, че май всички негативи са по отношение на магазините в Борово и на К. Величков. Аз съм пазарувала и в трите магазина, но в магазина на Ситняково жената беше невероятно любезна.
И аз съм влюбена в играчките Толо и главно заради тях влизам вече в магазина

# 5
  • Мнения: 1 881
Направо онямях от коментара за столчето,не исках даже да цитирам такова гнусно изказване, как не ги е срам #2gunfire

Само това би ми стигнало да се разкрещя и да напусна гръмко магазина....Боже, докъде го докархме като отношение с клиента, Европейски съюз ли, не, дайте ни Долно камарци, макар и за там да не сме с това низко поведение!!!

Възмутена съм до дъното на душата си #Crazy

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Аз купих стол4е за кола Неонато от Борово.Мъжо тръгна да го монтира на колата но все нестава6е хубаво(стол4ето се клату6ка6е).Върнах се в магазина и бяха много любезни   bouquetедно младо моми4е и една по възрасна жена.Смених стол4ето за Pley от 260лв което е много по стабилно,и даже едно мом4е дойде да ми го монтира.А това се слу4и 2-3 седмици след покупката.Доволна съм,сигурно са били в настроение,ина4е ги 4ака6е  #2gunfire #2gunfire

# 7
  • Мнения: 4 668
Преди когато ходех в Малечко (защото вече съм ги забранила тотално ) попаднах веднъж на собственика - олигофрен и той започна да ме критикува защо съм си купила количка QUINNY , те били скапани , само съм била дала толкова пари на вятъра , вместо да купя от неговите ! Изобщо в техния  магазин всичко е най-най ! Тогава просто онемях от изумление , нищо не му отговорих , но и камарата неща , които се бях приготвила да купувам си им ги оставих . Преди този случай ми направи веднъж забележка , защо бебо бил с маратончици  на Адидас  , а не с техните френски буйки , ЩЯЛА СЪМ ДА МУ ДЕФОРМИРАМ КРАЧЕТАТА  Какво да му кажеш на такъв , освен  #2gunfire #2gunfire #2gunfire , ТАКА ЧЕ - ПЪЛЕН БОЙКОТ НА МАЛЕЧКО !!!

# 8
  • Мнения: 5 790
Ей, аман от самозабравили се малоумници! Чудя се как не ги е срам и за какви се мислят! Да не смятат, че като са отворили магазин са хванали Бог за шлифера! Магазини много, да не би техния да е единствен!

#2gunfire #2gunfire #2gunfire , ТАКА ЧЕ - ПЪЛЕН БОЙКОТ НА МАЛЕЧКО !!!

 newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодаря ви, момичета. Наистина ми беше много обидно след случката вчера. Всъщност още ми е.

Да бях спорила, да се бях карала - бих им влязла в положението поне отчасти.
Но тийнейджър да ме обижда задето проявявам интерес към комбинирано столче на НеоНато, струващо 220 лева - ТВЪРДО НЕ. При това представете си, столчето изложено в магазина, в няколко цвята  Joy А това, че си позволи да кълне - дори не искам да квалифицирам.
Оставям настрана речника на въпросния младеж - лапето, килата, кинта и прочие. Интересно е, че ми говореше на моето момиче, а аз отдавна свикнах с мисълта, че съм на 30+  Sunglasses

Равносметката за мен е, че с дъщеря на 15 месеца и син до рамото се радвам, че излязах от периода на бебешките покупки  Laughing Остава днес да купя столче от другаде и съм вън от пазара Laughing

Общи условия

Активация на акаунт