Отговори
  • Мнения: 1 022
Къде в София мога да ги намеря най-евтино?
Къде в София и дали все още се продава Хъджис Фриидом?
Иначе и Софт енд драй ме интересуват.

Става въпрос за над 8 кг

# 1
  • Мнения: 4 668
В МЕТРО има HUGGIES ! От 8 - 14 кг . май бяха , в пакет от 44 бр. и струват 18 лв. С герои на Дисни са , има и други видове , но не съм ги заглеждала , защото и ние сме на тези за над 8 кг.

# 2
  • Мнения: 1 022
Тези ги има в един квартален склад,само че по 19.90, но по скоро се чудя има ли все още Фридоом. Нещо не ги виждам никъде, освен в Штъркел да взема да проверя, май само там не съм ходила

# 3
  • Мнения: 2 922
Тези ги има в един квартален склад,само че по 19.90, но по скоро се чудя има ли все още Фридоом. Нещо не ги виждам никъде, освен в Штъркел да взема да проверя, май само там не съм ходила
Huggies Freedom гащите ли бяха? Защото на мен ми казаха, че вече няма внос. Затова сме на гащи Libero, от които м/у другото съм по-доволна.

# 4
  • Мнения: 1 022
Тези ги има в един квартален склад,само че по 19.90, но по скоро се чудя има ли все още Фридоом. Нещо не ги виждам никъде, освен в Штъркел да взема да проверя, май само там не съм ходила
Huggies Freedom гащите ли бяха? Защото на мен ми казаха, че вече няма внос. Затова сме на гащи Libero, от които м/у другото съм по-доволна.

Ами не памперси са си, с широки лепки и без ластик отзад, за мен това е водещо, да няма ластик, защото от ластика му става червено, незнам що така.

# 5
  • Мнения: 263
Дано не идва от превода на рекламите в БГ, но правилното произношение е Хъгис, а не Хъджис. Идва от английската дума хъг (прегръдка).

# 6
  • Мнения: 1 022
Дано не идва от превода на рекламите в БГ, но правилното произношение е Хъгис, а не Хъджис. Идва от английската дума хъг (прегръдка).



Бе добре де Хъгис, Хъджис, важното е че са добри, по скоро може би идва от това, че аз съм учила френски и на френски така написаното така звучи Simple Smile Хъджис Simple Smile

# 7
  • Мнения: 263
Дано не идва от превода на рекламите в БГ, но правилното произношение е Хъгис, а не Хъджис. Идва от английската дума хъг (прегръдка).



Бе добре де Хъгис, Хъджис, важното е че са добри, по скоро може би идва от това, че аз съм учила френски и на френски така написаното така звучи Simple Smile Хъджис Simple Smile

Права си Simple Smile И тук те са доста популярни и аз ги предпочитам пред всички други марки.

# 8
  • Мнения: 2 922
Дано не идва от превода на рекламите в БГ, но правилното произношение е Хъгис, а не Хъджис. Идва от английската дума хъг (прегръдка).


Ей най-после! И аз си мислех да го напиша това, ама си викам айде сега!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 723
Бе толкова ли е важно как се произнася?
Жената пита къде да ги намери, а не как се чете...
Иначе докато ползвахме тази марка най-евтини бяха в МЕТРО.

# 10
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
V momenta sam s tezi pampersi tolkova sa fal6ifi 4e 4ak me e qd Tolkova mnogo puskat 4e sina mi si e vse mokar prez no6ta i vsqka sutrin pera bodito i pijamata.Predi godina gi polzvah i bqh mnogo dovolna ot tah ama sega sa za kq6mer

# 11
  • Мнения: 1 022
V momenta sam s tezi pampersi tolkova sa fal6ifi 4e 4ak me e qd Tolkova mnogo puskat 4e sina mi si e vse mokar prez no6ta i vsqka sutrin pera bodito i pijamata.Predi godina gi polzvah i bqh mnogo dovolna ot tah ama sega sa za kq6mer

Ами според мен трябва да ги смениш тогава, на мен по същия начин пък ми пускат Памперс, да не говорим пък, че бебето ми се обрива от тях. Просто трябва да нацелиш подходящите за твоето бебе.

За първото ми дете само Памперс бяха подходящи, а за второто Хъджис и Молфикс, като се има предвид, че първия път с баткото от Молфикс бях адски недоволно, но сега са супер за малкия.

# 12
  • Мнения: 472
Една позната си е купила 100 бр за 25 лв. от нккъв склад в младост до аскоденица и макдонлдс но къде точно се  намира немога ти кажа ? Питай някой мами от младост ако знаят склада да то обяснят

Общи условия

Активация на акаунт