препоръчайте ми боя за коса

  • 1 796
  • 31
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Направих 2 опита с безамонячна боя, видях се на какво приличам и реших да се боядисам много тъмно кафяво(почти черно) с амонячна боя. Аз съм си светло кестенява попринцип и ме е страх да не си увредя много косъма. Моля ви препоръчайте ми хубава боя за коса, която да щади косата! Много се страхувам да не стане на перушина! Confused

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
имам опит с Граниер и Лореал. моя косъм е тънък, но досега не съм имала проблеми с тях

# 2
  • Мнения: 5 299
Аз съм доволна от Лонда и Палете Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 7 186
Аз харесвам професионалната Лонда- добре хваща и не ми изтощава косата. Цената е 7 и нещо, само че е голяма- 60 мл и отделно окислител.

Последна редакция: пн, 23 яну 2006, 14:53 от Lady Marmalade

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Само Лореал Party

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
А може ли да ми напишете и точното име на боята, защото доколкото знам примерно лореал имат няколко разновидности Thinking И цена също би било супер, благодаря! Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
L'Oreal Casting - много съм доволна  Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 779
AniK, кастинг е безамонячна, а аз искам с амоняк, защото бързо ми се отмива. Naughty

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Вела-Колестон Перфект-професионална. Само в магазините на Вела.

# 9
  • Мнения: 182
Вела Колестон Перфект е наистина много добър избор!А за Лореал не съм на същото мнение-малка като грамаж,скъпа като цена,доста силно съдържание на амоняк(освен безамоня4ната) и нищо общо с цвета на картинката.

# 10
  • Мнения: 5 228
Лореал. Не случайно е доста по-скъпа от останалите. От години се боядисвам с различни бои на Лореал, основно Фериа, скоро пробвах Палете и е много по-ниско ниво.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 779
Благодаря ви! А тази дето я рекламират на Гарниер с зехтин как е?

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От Лореал съм пробвала освен Кастинг, която е безамонячна, и Фериа. И от двете съм доволна. Няколко пъти се боядисвах и с професионалната им серия, но във фризьорски салон.

# 13
  • Мнения: 7 186
А тази дето я рекламират на Гарниер с зехтин как е?

Много е хубава, изобщо не изтощава косата, даже я прави по- гладка и лъскава, но е по- лека и по- бързо пада.

# 14
  • Мнения: 680
само лореал

Общи условия

Активация на акаунт