Стоматологична клиника "Дентал Лабор 5"

  • 716
  • 2
  •   1
Отговори
Искам да споделя възмущението си от отношението в тази стоматологична клиника! За зъболекарите там мога да кажа само хубави неща, но чакането на рецепцията е просто отвратително! Обадих се 5 дни предварително във въпросната клиника, откъдето ми казаха, че няма проблеми. Та отивам аз в уреченият ден и си чакам реда... след 10-15 мин влиза един мъж, който явно се познаваше с рецепционистката и започнаха да си говорят, при което той й каза, че не можел да чака, пошушукаха си още малко, и мацката идва до мен и ме пита: "Вие за какво сте?! Ами този господин ще мине преди Вас, защото ние всъщност го извикахме."
При което аз побеснях, откъде накъде в скъпа частна клиника имат наглостта да се държат с пациентите си както в държаните поликлиники например?
Кога най-накрая тези хорица ще проумеят, че получават заплатките си от клиентите, а не от държавата?!
С цялото си възмущение аз си тръгнах от Дентал Лабор 5, защото има колкото си искате частни клиники, в които бих получила необходимото внимание и обслужване!
Пазарна икономика, нали?

# 1
  • Мнения: 75
Държавни поликлиники отдавна няма и никой стоматолог не получава вече заплата от държавата.

# 2
Абе, то може и да няма държавни поликлиники, но стоматолозите работещи с НЗОК си прибират парички от държавата!
А и не мисля, че това има връзка с темата!
Недопустимо е отношението в части клиники да е толкова безобразно, като посоченото в Дентал Лабор!
А управата не се ли отзова?

Общи условия

Активация на акаунт