Въпрос до шофьорките :)

  • 2 251
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 299
Въпроса ми е дали карате кола и до кой месец, просто ми е любопитно. Едни казват, че може до края (стига да няма конкретна причина да не се кара), а други че не трябва. Кое е вярно според вас?  Confused

Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Шофирах до една седмица преди да родя - корема ми доста пречеше накрая. След това се возех на таксита и мисля, че това беше по-опасно  Laughing

Зависи от човека шофирането - аз се чувствах по-добре зад волана, отколкото да ме вози мъжът. Той така го прави, че все го питах преждевременно ли иска да родя или що?  Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 502
Аз шофирах до последно, и много добре се чувствах. Майка ми беше дошла при нас, няма да я забравя, все ми викаше "Ти от колата директно в родилното ще влезеш." Когато отивахме някъде, все ме питаше колко далече ще сме от къщи и дали е близко родилното. Голям майтап беше. Grinning

# 3
  • Мнения: 6 206
Родих в понеделник, последно си карах в събота. Въобще всичко си правих до последно. Не приемам бременността като болест, която ти пречи да си правиш, каквото си искаш, с изключение на алкохол, цигари, бънджи скокове, няколко забавления в Софияленд, всичко друго ми се вижда напълно приемливо. Grinning

# 4
  • Мнения: 172
И аз последно шофирах в 6 месец,но не защото после нямах  желлание,ами защото в нашият град има много дупки и доста ми бе некомфортно докато шофирах.А и се притеснявах да не би да предизвикам някоя контракция с тези друсания.И без това от 5 месец  до края на бременноста бях с контракциите на Бракстон Хикс

# 5
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Altie
Въпроса ми е дали карате кола и до кой месец, просто ми е любопитно. Едни казват, че може до края (стига да няма конкретна причина да не се кара), а други че не трябва. Кое е вярно според вас?  Confused

Simple Smile


Шофирала съм до последно. Grinning
Аз без кола съм като без крака... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 229
Аз карах до последния ден. Нямах никакви проблеми. 100 пъти по-добре отколкото да ме ръгат в градския транспорт. Не мисля че е опасно стига на те ти пречи корема. Аз карах много, много внимателно./е не съм прадизвиквала задръствания Grinning  Grinning  Grinning /

# 7
  • София
  • Мнения: 173
"Ти от колата директно в родилното ще влезеш."
Е, аз от колата влязох директно в родилното.
Сама се закарах до там.

# 8
  • Мнения: 910
Цитат на: diviana
Шофирала съм до последно. Grinning
Аз без кола съм като без крака... Rolling Eyes


И аз така!  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 394
Карам си колата стига да не ме мързи много пък и сега не ходя кой знае колко надалеч-чувствам се супер Stuck Out Tongue

# 10
  • Мнения: 100
нямах проблеми с шофирането и си карах до последно.След като родих прекъснах ,поради разбираеми причини.Но сега отново съм зад волана и се чувствам прекрасно Simple Smile)

# 11
  • Мнения: 951
Засега съм в средата на 7-я месец и все още карам,ще видим докога,иска ми се до дупка...

# 12
  • Мнения: 5 500
Цитат на: meduni
"Ти от колата директно в родилното ще влезеш."
Е, аз от колата влязох директно в родилното.
Сама се закарах до там.


И аз така Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 6 522
До 8-мия, после тумбака почна да ми пречи, а понеже нося чехли-тип джапанки,та те ми се хлъзгаха по педалите, които ми станаха доста далечко, като се преместих седалката назад Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 120
Шофирах до последно Grinning  Вярно никак не ми беше удобно с огромния корем,който последните дни се опираше във волана,но който не може без кола...

Общи условия

Активация на акаунт