Джакузи и бременност?

  • 3 117
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 804
 Здравейте, този въпрос ме мъчи сега, много обичам горещата вода , но знам, че разширява кръвоносните съдове и може да предизвика кървене. За това и избягвах вани и горещи душове в началото на бременноста. Сега обаче не е ли по малко опасно? Мога ли вече да се наслаждавам на тези екстри? newsm37

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
абс. е забранено! И много опасно!

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
абс. е забранено! И много опасно!
И аз подкрепям това мнение, четох че е противопоказно и опасно. В никакъв случай.  Naughty Може да предизвика контракции или дори да предизвика преждевременно раждане. В средата на бременността е още по опасно, това го препоръчват при приносване, за да предизвикат раждането.

# 3
  • Мнения: 804
Много ви благодаря ! Ще се лиша от това удоволствие за сега, по важно е бебето  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 897
абс. е забранено! И много опасно!
И аз подкрепям това мнение, четох че е противопоказно и опасно. В никакъв случай.  Naughty Може да предизвика контракции или дори да предизвика преждевременно раждане. В средата на бременността е още по опасно, това го препоръчват при приносване, за да предизвикат раждането.
Аз съм на същото мнение! На мен ми забраниха още солариум, фитнес, каране на колело и то още от първите месеци.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз все въздъхвах като влизах в банята и поглеждах към джакузната вана, но моя доктор изрично ми беше забранил.
После ще има време и за това, сега гледай да спазваш всички предписания, ще оживееш и без вана още малко време  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт