Помощ!!! Приспиваме се за да ядем

  • 377
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами! Напоследък се приспиваме, за да ядем. Бебка е на 6 мес. На 3 мес ни правиха операция ВУР и вече сме ОК. Обаче, докато ни оперират направихме две силни бактериални инфекции с температура и т.н... Съответно знаете - лежане по болниците и т.н. Та там ме караха да я храня докато спи ... После след операцията пак се хранехме спейки, за да яде, че не искаше нищо да вкуси .... Като ни изписаха от болницата проядохме ... но за кратко. Ядяхме Нисколактозен Нутрилон (нямаме алергии) ... та сега решихме с педиатърката да го сменим с Аптамил 2 - първо изглеждаше, че го харесва ... сега пак е заковала устата .... #Crazy... Не знам вече .... Каквото хапне го яде докато спи .... Притесних се последните дни, че лошо ше се научи ... нали трябва зеленчукови пюренца да хапва, плодови и т.н.... то не може човек да спи и да яде с лъжичка .... Та реших да не я храня докато спи и вече съм на предела на нервна криза ... На ден, в будно състояние, пряко сили, изяжда по 300 мл + 2-3 лъжички зеленчуково пюре на обяд. Какво да я правя не знам. Пие само вода - по 300 мл. Изследвахме кръв, урина - всичко е ОК - няма причина да не се храни... Просто не знам.... Миналия ден като че ли напипах зъбче отгоре да драска, ама вчера ми се стори че нищо няма ... Иначе слюнчи, трие венците .... Притеснявам се - последния месец е наддала 300 грама - последните 3 дни откакто не я храня, докато спи, свали 100 гр. Имали ли сте такъв опит.... дайте съвет .... дали да не я заведа на някой специалист по хранене ... Нормално ли е? Не знам ....

# 1
На нас ни се случи нещо подобно когато бяхме на 4м.Бебо направи реакция от ДТК ваксината,имаше огромна афта в устата и около седмица пиеше само вода,а храна само като спи.Това продължи извесно врвме и след като беше оздравял.Бях се видяла в чудо.Според мен изхода е ТЪРПЕНИЕ,то неможе цял живот така да се харани спейки.Но за твое успокоение ако искаш се консултирай с педито си.Пожелавам ти скоро да преодолеете този проблем.

# 2
Благодаря ти за отговора Myself. Твойто мнение май е да не я възпитавам точно в тоя момент, а да си продължавам да я храня докато спи .... Дано по-скоро да се реши тоя проблем ....

# 3
И аз така давах вечерното мляко, понякога. По никакъв друг начин не ставаше. Беше само период и след известно време отмина Simple Smileпосле пак се появи и така. При никнене на зъбчета, може да се получи загуба на апетит, а така както обясняваш, може и това да е причината.

Общи условия

Активация на акаунт