MUSTELA-козметика за бебета

  • 2 334
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
ЗДРАВЕЙТЕ мам4ета имам 1вьпрос кьм вси4ки ,които са използвали MUSTELA. Педито ми препорь4а витаминния крем на тази марка за обрива ни по лицето.Но имам 4увството 4е от него пове4е се за4ервява малката. Някой използвал ли е някакви продукти на тази марка и доволни ли сте от тях? Предварително ви благодаря!!! newsm51

# 1
  • Мнения: 5 370
Да, използвала съм и продължавам да използвам.
1. Колд-крема за личице.
2. Мустела стелатопия-спаси ни от обривчетата по лицето, защото на синкото му казаха, че прави атопичен дерматит. Освен това е и мнооого икономичен-тубата е 200 грама, ползвала съм доста, а не свършва бързо.

# 2
  • Мнения: 155
И аз съм много доволна от козметиката на Мустела, серията стелатопия (синът ми е с атопичен дерматит), както за къпане, така и за мазане (но има едно гръцко кремче, което е по-добро и от Мустелата, препоръчано ми от Бърди)

# 3
  • Мнения: 3 339
Преди няколко дни синът ми получи някакво много странно зачервяване на бузите. Навън или въобще където е по-студено червенината почти изчезваше, но когато е на топло бузите му ставаха аленочервени и някак леко подпухнали/и колкото беше по-топло, толкова повече се засилваше зачервяването/. Нямам представа какво беше, но вчера на обяд му купих крема за студено време на Mustela и след три намазвания зачервяванията вече ги няма.
И за бъдещето бебе съм купила от тази козметика. Вече съм и фен Laughing

# 4
  • Мнения: 1 645
Педито ми препорь4а витаминния крем на тази марка за обрива ни по лицето.Но имам 4увството 4е от него пове4е се за4ервява малката.

Сигурна ли си ,че става въпрос за витаминният крем,защото той се използва против подсичане,а не за лице Shocked
Иначе съм ползвала всичко от тази фирма,без специалните им серии, и съм доволна,но от колд крема съм доста разочарована.За това ползвам на Клоран, и съм страшно доволна, и смятам да се върна на тази серия,която също много харесвам.

# 5
  • Мнения: 79
Да то4но витаминния крем ми препорь4а за лице, smile3512 а той наистина е за подси4ане. И може би затова се за4ервява.

# 6
  • Мнения: 1 645
Щом се зачервява,по добре не го ползвай,пък и неговото предназначение е друго.Мустела имат и лечебна серия,но не знам във вашият случай какво е подходящо.По добре заведи бебо на лекар.

# 7
# 8
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз също съм доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 022
Аз не съм доволна от шампоана на Мустела, моята дъщеричка има много суха коса , а от този направо взе да й се заплита, като я мия чак скърца, не знам аз да не слагам много , какво ли.Има ли някой друг такова оплакване?Досега сме ползвали все Клоран, малко Бюбхен и не сме имали такива проблеми.
Съжалявам , че не е особено по темата

# 10
  • Мнения: 3 356
Мами,а как се казва Мустелата за кел на главата?
Май с нищо друго няма да се оправим.И ако някой е взимал-колко горе-долу струва,как и по колко се употребява.
Мерси предварително   bouquet

# 11
Аз използвам шампоана и тоалетното мляко на Мустела и съм много доволна.
Но аконамалкия му се зачервява кожата от този крем мисля че е подобре да него ползваш, защо неопиташ с Авент или Пенатен.  bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
За коричките-Стелакер, десетина лв.

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 726
витаминия крем е за дупето- има цинк и не подходящ за лицето
за там си има кремове- хидратантен и колд крем
всичките им продукти са страхотни, макар че повечето само съм ги тествала

# 14
  • Мнения: 207
От Cold cream-a се обринахме, нещо не ни  понесе. Отделно купих и Hydra-bebe visage, но и той не му понесе, ставaше на червени дребни пъпчици.
Но за сметка на това съм много доволна от крема за пелени и не бих го сменила с друг. Няма подсичане с него!!!

Общи условия

Активация на акаунт