Инфакол - къде и как може да се поръча?

  • 730
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
В нито една аптека на са чували за него! Прочетох, че можело да се поръча някъде, сега обаче не го намирам. Някой знае ли къде, освен директно от Англия?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
И защо ти е точно Инфакол? То на български се казва Саб Симплекс, а в Англия се разпространява като Инфакол. Та Саб Симплекс можеш да си купиш навсякъде newsm53

# 2
  • Мнения: 1 089
Ами няма да намериш, защото нямат внос за България. На нас ни ги донесе един познат, който се прибираше от Англия. Можеш да пишеш и в "Родители в чужбина", и ако някой се прибира скоро да ти донесе.

И защо ти е точно Инфакол? То на български се казва Саб Симплекс, а в Англия се разпространява като Инфакол. Та Саб Симплекс можеш да си купиш навсякъде newsm53

а що се отнася до тези на българския пазар, ги пробвахме всичките (Саб  симплекс, Еспумезан, Бебинос), но за съжаление нямаше никакъв ефект.

# 3
  • Мнения: 424
Абсолютно съм съгласна с Тан, само да допълня , че Лефакс и Лефаксин на Байер също са много добри против колики. За съжаление не се продават в БГ, но мисля че това е проблем на здравното министерство, който обаче засяга нас, защото въпреки че всички тези лекарства са със симетикон ( Саб симплекс, Еспумизан) формулата на Инфакола и Лефакс/Лефаксин е определено по-добра и дава резултат, за разлика от другите, който и досега ми стоят на рафта.
Бих препоръчала, да се обърнеш и към мами от форума на мен няколко много ми помогнаха и така се справихме с коликите. Пусни тема в купувам, така направих аз преди време.

# 4
  • Мнения: 1 382
Аз съм доволна от Бебиноса,особено в кризисно положение,инфакола ги ползвам,когато не се дере,а само мрънка.Успех с борбата  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Става въпрос за едно и сащо нещо, което се разпространява под различни търговски наименования в БГ и Англия Wink Незнам защо Ви се струва, че Инфакола помага повече? Питайте някой познат лекар или фармецевт, няма разлика.

# 6
  • Мнения: 55
Благодаря на всички! Явно трудно мога да се сдобия с капките. Наистина бях прочела, че може да се поръчат някъде, но може би съм се объркала нещо. Сега давам чай от копър и анасон и си мисля, че има някакъв ефект.

# 7
  • Мнения: 7 640
ами точно тук във Форума прочетох, че могат да се поръчат в Търговската лига

# 8
  • Мнения: 43
Да, Саб симплекс и Инфакол имат приблизително еднакви съставки, но не мисля ,че са едно и също. Ползвах и двете ,но определено от Саб симплекс нямаше никаква полза, Инфакол ми изпрати сестра ми от Англия. Най-добре ,ако имаш познати да ти го изпратят, получавах го по пощата и никога не съм имала проблем на митница. Но , ако трябва да бъда честна...... Simple Smile не очаквай чудеса. Предполагам и други мами ще ме подкрепят - капките само облекчават, коликите трябва да си минат по реда. Давах освен капки и чай на Хип за колики, а от време на време правех и затоплящо компресче на коремчето. Коликите спряха след като Ади навърши 3 месеца.

# 9
  • Мнения: 5 183
А аз ползвах Инфакол и не мога да кажа 4е е имало 4АК кои зане какъв ефект. И 4ай4е давах, 4е и топли кърпи на корем4ето слагах ... минаха бе, ама минаха след третия месец  Mr. Green Ми то тогава си му е реда да минат, даже и без Инфакол  Wink

# 10
# 11
  • Бургас
  • Мнения: 822
ние поръчвахме от Англия. Не знам да го има в БГ. Много ни помогна.

# 12
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Става въпрос за едно и сащо нещо, което се разпространява под различни търговски наименования в БГ и Англия Wink Незнам защо Ви се струва, че Инфакола помага повече? Питайте някой познат лекар или фармецевт, няма разлика.

Саб Симплекс, Еспумизан и Инфакол НЕ СА ЕДНО И СЪЩО. НЕ само аз, но и бебето ми правеше огромна разлика Flutter.
И не ми се струва никак като заблуда, защото само аз си знам как Саб-ът го запичаше дребния, как Еспумизанът въобще не подейства и как само ИНФАКОЛът  буквално СКРИ коликите Hug И да не изброявам какво и по колко сме ползвали...4 месеца  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт