Закъсняла нова седмичка! (23.01. - 29.01)

  • 3 172
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Хайде момичета! Къде се губите?
Весела, спорна и успешна седмичка!
П.С. Ние тука сме във ваканция и тоооооооолкова ме мързи.

Последна редакция: пн, 23 яну 2006, 22:28 от lilia_n_s

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Лилинце, личи си, че си във ваканция! И се опитваш да върнеш времето назад Wink Я погледни датите в заглавието на седмичката Grinning
Аз се настройвам психически за предстоящата утре цветна снимка. Дано съм проходима Laughing
Ва, оздравя ли вече?
Другите, къде сте?
Лекси? Хайде, разказвай!

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Ехо, има ли замръзнали? Някой да е срещнал бяла мечка? Joy
Аз съм по-добре с кашлиците, днес трябваше да ида пак да ме чуе, но нещо не ми се мърдаше от на топло, може би в сряда.
Леа, много силно ще стискам палци за утре, да мине леко всичко и да си проходима Flowers Four Leaf Clover newsm10
Лексиииииии, хайде ела ни кажи как мина, моляяяяяяя.
Поздрави на всички и се пазете от студа

# 3
  • Мнения: 3 010
Здравейте момичета,

голям студ бееееее!!!  Close
Как е настроението? Леа, много много стискам палци за теб. Дано всичко е ОК.
Ва, оздравявай напълно и то скоро.
Лекси и аз чакам да чуя.

Аз да питам нещо, ама не ми се смейте само  Joy , въпроса ми е : Правила съм цитонамазки няколко пъти, разбрах, че хламидия се изследва чрез цитонамазка, означава ли, че след като ПАП ми е било ОК, нямам хламидия????? Моля не ми се смейте на тъпотията, ко да праиш по хората ходи. И да се уплача на второ 4етене, вчера ми дойде..................................

# 4
  • Мнения: 7 716
Изследването за хламидии е отделно изследване от цитонамазката и нямат нищо общо.

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен.Много усмивки и топли чувства ви желая през тази седмица.Лили, завиждам ти за ваканцията,Lea от мен имаш стиснати палци и на краката и дано всичко е наред,само така Ва стой си на топличко и оздравявай,dendy съжелявам че лелката те е посетила.А по въпроса ти за хламидията и цитонамазката-двете изследвания се правят отделно-на мен ми ги правиха и ми взеха два секрета или там както се казва Embarassed и за моя най-голяма радост и двете са наред. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 010
Пета, а къде ги прави?

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
сухия тест за хламидия и цитонамазката при един квартален гинеколог Laughing

# 8
  • Мнения: 1 951
хе-хе, много ми харесва zаглавието на темичката  Grinning дано и други неЩа да zакъснеят ... с 9 месеца ако може  Laughing

Лили, намърzелувай се хубаво и си почини, сега ти се е паднало...
Леа, и аz стискам палци всичко да е ок.
Денди, съжалявам, ама нали zнаеШ, другия месец е наШия  Wink
Лекси, и аz се нареждам сред чакаЩите zа повече информация
Пета, а какво става с теб? Кога zапочваме и zа теб да стискаме палци?

А някой zнае ли къде се беШе иzгубил форума?

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Здравейте и от мен Party Party Party
Ва да се оправяш бързо, че ей сега ще видиш една мечка от към СТара Загора Hug
Лея стиснала съм всичките палци /че дори и тези на мъжо/ и да знаеш, че всичко ще е напред. Ще чакам да ме усведомиш утре Hug Hug
Аз днес бях на доФтор...всичко е на шест...ову-то минало /нещо ме тресеше треска че съм си загубила ову-то незнам що/ и чакаме сега да не ми дойде Mr. Green ех мечтииии Crazy

# 10
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Пета, а какво става с теб? Кога zапочваме и zа теб да стискаме палци?

от сряда Joy

# 11
  • Мнения: 1 612
Олееееее колко съм застреляна!  Embarassed
Моля да ме извините. Ей сегичка ще поправя заглавието. Еми да иска ми се да върна времето, ама няма как.
Навън е такава гима. Брррррр.
Ва ти по-добре си стой на топличко наистина.
Пета стискаме ти палци. Дано времето да се пооправи до сряда.
Херич честито ти ову. Надявам се, че сте поработили здравата по въпроса. Ще чакаме резултати.
Денди аз сухия тест за хламидия го правих в клиника "Ева медикъл" в Чайка. Ако искаш пиши на лични.
Леа и на тебе стискам палци.. Дано ни зарадваш утре.

# 12
  • Мнения: 3 010
Здравейте пак момичета,
много ми е мъчно и не издържам вече,  Cry . Уж бях се посъвзела, но.............. не ми останаха сили сякаш вече, на моменти съм готова да се боря до край, стигам до какви ли не крайности в мислите си, но понякога просто ми се предава. Как продължавате напред?  Cry
Така тайничко си се надявах, че този месец ще е станало. Та нали ходихме на почивка за около седмица, то4но преди ову се бях освободила от всички мисли и се радвах  на живота си. Този месец имах и реални шансове защото ми е 2-ри на Клостил, но............... Cry . И какво сега, даже незнам как да продължа. Дори нямам желание да се видя с доктора си, а именно той така ми вдъхна оптимизъм. Сякаш всичко е напразно. Не искам да ме мислите за слаба и знам, че и на Вас не Ви е лесно и, че и Вие се нуждаете от подкрепа, но искам просто да споделя, всичко онова, което е в мен. Незнам, има ли човек до мен, който ще ме разбере. Ей това е също гадното, че се чувстваш различен от останалите, всичките ми колежки имат деца, имам достатъчно време на ден да слушам, кой как се справя в градината или пък каква думичка казал и........ ти нямаш какво да споделиш , само слушаш и в теб се надига...............понякога разсъждавам различно, не се замислям толкоз, но в други моменти / като сега/ не издържам. Всички около мен знаят за проблема ми, но не мога вечно да ги товаря хората, ...........на мен не ми се говори вече........ Незнам..............искам само едно - да забременея и родя едно здраво съкровище. Толкова ли много искам? Колко години ще трябва да минат? Нищо не ме интересува, отдавна искам да сменя работата си, но не ми стига достатъчно желание да го направя, та нали всеки момент може да забременея, е не този момент вече се превърна в година и десет месеца.................... Cry

Извинете ме, трябваше да споделя всичко това!

# 13
  • Мнения: 9 091
Мила, винаги можеш да си дадеш почивка...ако не се чувстваш добре, ако имаш нужда да спреш за малко и да се отърсиш от всичко- направи го. Все пак ти си най-важна...

# 14
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен и плодородна и успешна седмица!

dendy, не се оставяй отчаянието да те обземе. Мисли позитивно. В края на краищата хората не са еднакви и едни раждат децата си на 18, други на 35. Всеки с късмета си. Твоето бебче те гледа от някъде, усмихва ти се и си мисли как да те изненада в някой от следващите месеци, например  Grinning

Пък моята седмица започна под мотото *нова седмица-нов гинеколог-нов късмет*. Миналия понеделник изпищях във форума, че ми откриха киста и че докторът каза,че е ендометриозна. Една седмица след това т.е. днес друг доктор каза,че няма ендометриозна киста, а доста малки кистички, което го накара да се съмнява за поликистозни яйчници. Написа ми един куп изследвания и сега съм в очакване на резултатите. Интересно,че никога не съм имала проблеми с менструацията, винаги е била като по часовник. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт