Новите тенденнции за пролет- лято 2006?

  • 4 531
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 648
     Маминки, кажете някоя от вас, ако знае какво ще е модно да се носи като се позатопли, какви сакенца, якета, панталонки и поли, в какви цветови гами! Какви аксесоари! Имам някакви идеи, но ще се радвам на по- пълна информация

# 1
  • Мнения: 3 164
Май си подранила малко Mr. Green и макар да не съм моден корифей Laughing, залагам на червено и сиво като цветова гама Peace и може би същите модели дрехи като есенно-зимния период(дано, че ми допадат)

# 2
  • Мнения: 302
И на мен ми се струва, че червеното ще е на мода

# 3
  • Мнения: 5 622

 Аз имам подозрения за тюркоазеното като цвят!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 791
Ако трябва да си призная- още не съм проучила, обаче се заредих с черени аксесоари. А в предположението на БУБА има резон....Тези дни ще видя тенденциите и ще ви кажа, обещавам!!! Peace

# 5
  • Мнения: 4 629
Ей до сега разглеждах пролетните предложения във Вог за пролетни тоалети. Преобладващи като цветове бяха бялото и черното. Повечето дрехи бяха широчки и свободно падащи.  Като дължина - от мини до под коляното (поли,рокли, панталони)
 Ето ти линк за повече подробности;

http://www.style.com/fashionshows/collections/S2006RTW/runwayshows/index.html

# 6
  • Мнения: 4 371
Мен ми е мерак да си купя дънкова пола, но не знам какви кройки ще са модерни пролетта, за това ще почакам.
А за аксесоарите нали знаеш-колкото повече, толкова повече Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 837
Не знам дали това са тенденциите, но са наизкарали доста тюркоазено и цикламено. Якетата и панталоните са с апликации.
Дънковите поли са на парчета, тип камбана, до коляното.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 417
Ще са модерни огнени цветове - червено, оранжево ,жълтото ще е голям хит. Черно и бяло също. Туниките продължават да са актуални. Основно етно мотивите са заложени в колкциите пролет лято. После още, че сега имам работа Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 140
Това с туниките и етно мотивите е много добре, харесвам този стил.

# 11
  • Мнения: 7 186
Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Heart Eyes.............

Леле това бельо е страхотно. Heart Eyes
Карен кажи на коя фирма е, че нещо не ми се отваря сайта.

# 12
  • Мнения: 377
Аз някъде четох, че тази година ще се носи и лилаво във всичките му гами, червено и жълто.
Аксесуарите колкото повече и колкото по-цветни толкова по добре.

# 13
  • Мнения: 1 417
...та да си довърша - ще са много актуални късите панталони, като ежедневно облекло /имам едни много супер секси къси гащи, за които мъжа ми казва че са само за плаж, ама сега Grinning/, белите ризи с шевици, бродерии - според мен бяха актуални още от миналото лято, щото  такава си купих септември още. Въобще бялото  ще е със силно присъствие - много го харесвам за лятото. Раето особено за панталони, в колекцията на Кавали гледах и доста карирани дрешки, така че може би и райе и каре.
За цветовете - още тюркоазено, някои земни цветове, като пясъчно, гледах тук таме и лилаво, ама аз не го харесвам Confused
Етно мотивите са взаимствани от Мексико, Африка.
Абе, да обобщя на мен тази мода ми допада Wink. Нямам търпение да отида на шопинг Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 13:55 от mi6i

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Дано не бъркам, но мисля че в последното предаване на Огледала казаха, че жълтото ще е много актуално, туниките и полите до, под коляното.
По магазините забелязах, че са напускали обувки, чанти и колани в цвят - тъмна лила Wink 

Общи условия

Активация на акаунт