Лидл ::19::

  • 58 577
  • 733
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 17 934
Снощи взехме пушена скумрия и отиде в кофата  Sad. Толкова старателно ви чета, как се прецаках така  #2gunfire, аз не ям риба и не съм я опитвала, но мъжът ми каза, че е тричава и блудкава  Rolling Eyes

# 166
  • Мнения: 1 314
Баницата беше изядена веднага, мерси че споделихте за корите
Снощи взех Маргарита, наредено ми беше "само такава вече да купувам"  Rolling Eyes
 купих шампоан от белите за мъжете и си грабнах една пяна за коса. Ползвам 5 пъти в годината, когато реша да се правя с дифузер., някой взимал ли е? За тези пари дано не е много зле

# 167
  • Варна
  • Мнения: 320
преди малко ходих на лидл най-вече заради шапките от новата брошура, но не съм впечатлена, имаха вплетено ламе и не купих

обаче имаше три бройки парочистачка - http://content.tutti.ch/images/37/3733961328.jpg
покрай мен полудяха да купуват стийммоп и хвалят неговата парочистачка, фугите в банята светели, тоалетната, кухнята...само че на мен не ми се купува такова голямо нещо. а лидълската е доста компактна, и струва 44 лева.
имате ли отзиви дали върши работа?

# 168
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам вярно ли е, че в Лидл има някакви нови турски памперси, Слийпи?Ако е така, моля кажете ми цената и бройката памперси за размер 5.Досега съм купувала само от Билла памперси, но им вдигнаха цената и ако тези са изгодни и с по-голяма бройка може да ги пробвам.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 1 211
Да ви следя за инфо

# 170
  • Мнения: 4 864
Днес взех уплътнител за врата, но е дълъг 100 см, а вратата ни е 90 дали може да се отреже или ще трябва да го върна?

# 171
  • софия
  • Мнения: 25 202
Днес взех уплътнител за врата, но е дълъг 100 см, а вратата ни е 90 дали може да се отреже или ще трябва да го върна?
Махаш страничната тапа и режеш Peace

# 172
  • Мнения: 4 864
И аз така мисля да направим   bouquet

# 173
  • на Земята
  • Мнения: 290
Много са добри тези уплътнители!И ние се наложи да ги скъсим малко.

# 174
  • Мнения: 4 864
Аз съм взела само за входната врата. Вие на другите врати слагали ли сте??

# 175
  • София
  • Мнения: 478
Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes

# 176
  • на Земята
  • Мнения: 290
На входната и  вратата  на терасата!

# 177
  • на Земята
  • Мнения: 290
Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes
Има в Кауфланд,всъщност нашите са от там,разликата е само в цената!

# 178
  • София
  • Мнения: 478
Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes
Има в Кауфланд,всъщност нашите са от там,разликата е само в цената!

ооо много благодаря Hug Постоянно ли ги има там или е нещо промоционално? Каква е цената в Кауфланд?

# 179
  • на Земята
  • Мнения: 290
Мисля,че не е промоционална.Цената беше 7 лв или 7.50 .

Общи условия

Активация на акаунт