Вредят ли на бебчо бонбони с алкохол?

  • 1 853
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Мами, полакомих се и се нахвърлих на бонбони, в които
чак след сдъвкването установих, че има алкохол.
Грях ли е това? Има ли опасност за малкия коремен жител?
Да ви се е случвало нещо такова по време на бременността?

# 1
  • Мнения: 2 663
Еееее,стига пък и ти ,от толкова мъничко нищо не може да му стане...споко

# 2
  • Мнения: 1 382
Зависи колко си налапала,но дълбоко се съмнявам да навреди на някой от двамца ви  Peace

# 3
  • Мнения: 1 999
Едва ли ще му навреди на бебчо. В тях има много малко алкохол, така че не се притеснявай! Peace

# 4
  • Мнения: 7 474
Няма, споко! Най-много да спи по-добре! smile3532

П.П. Освен,  ако не си изяла един кашон! Joy Joy Joy

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Спокойнооооооооо,от толкова малко нищо няма да му стане.Пък и то един алкохол там  Joy hahaha

# 6
  • Мнения: 5 500
Ох, като ти прочетох темата помислих, че си дала на бебе бонбон с алкохол  Mr. Green а, не че ти си го изяла. Споко не се шашкай чак толкоз Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 1 057
Не, не вредят. Аз докато бях бременна, похапвах такива, а малкия човек е здрав и жизнен. newsm44

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не се притеснявай, нищо няма да му стане на бебчо.

# 9
  • Мнения: 1 425
Спокойно нищо няма да му стане на бебчо. То е човешко веднъж, дваж да похапнеш такива бонбони. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 410
Ох, като ти прочетох темата помислих, че си дала на бебе бонбон с алкохол  Mr. Green а, не че ти си го изяла. Споко не се шашкай чак толкоз Wink

 smile3532 smile3532 newsm09 И аз така. Помислих, че някоя откачалка си е дала на детето бонбони с алкохол. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 370
Лиске, не се притеснявай. Сега бебо, спокойно ще си нанкааааааааа

# 12
  • Мнения: 3 861
Еееех , ако знаеш колко пияни вишни съм изяла докато бях бременна, с кутии направо, мисля че няма страшно, той е лек алкохолец, а и е по малко. Моето човече си е о.к.

Общи условия

Активация на акаунт