Помогнете с инфо за организиране на детски рожден ден в София

  • 12 059
  • 61
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Синът ми става на 5 годинки и след месец и искам да му организирам рождения ден в специално детско заведение или парти клуб.  Grinning Малко съм назад обаче с информацията, тъй като миналата година пропуснахме (изписваха ни същия ден с бебката от родилния дом и го направихме в домашни условия).
Бих искала да ми помогнете с имена и координати на подходящите места, както и най-вече на цените. Правили сме му рождения ден в Макдоналдс, Патиланци, Гудис. Били сме и в Арена, София  Ленд, КейЕфСи, знам и за Зелен Носорог... Нямам никаква представа обаче за актуалните цени и условия... Ще ми помогнете много, ако дадете отзиви и повечко информация от последната половин-една година. Мерси предварително!  Hug

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж тук, съвсем накрая:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22622.0
и тук:
http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 1 809
Здравей, Зъхи  Grinning
май не е Зелен,а Ментов Носорог  Wink

Ние правихме на Хриси РД в Патиланци . Доволни сме,мисля че и гостите (малките най-вече)  добре се забавляваха   Peace
Бяха 11 деца (6 големи ,около 6-7 годишни и 5 малки на 2-3 годинки)

Значи това, което ни казаха е :
30лв - за жетони към РД-то (по 2 на дете) + клоуните,които ги забавляват(и хранят някои  Laughing )   в началото на  партито (имат си зала според броя гостенчетата)

торта- може да си я внесеш,но само нея.Нищо друго не дават да внасяш, искат от там останалото да си поръчваш (накрая се плаща  Wink )

Избираш предварително менютата за децата -има малки и големи,като разликата е не в големината на сандвича,а във играчката(плюшена някаква ) към менюто  Money
Малкото меню мисля че беше около 3,50 лв а голямото 5 или 5,50   Rolling Eyes

Ние поръчахме големи,обаче на място като отидохме за РД-то се оказа,че нямало големи играчки,та.... малко неприятно ми стана  Crossing Arms
Както и да е.Менюто е сандвич + картофки +натурален сок със сламка.
След като хапнат в залата менютата, каките-клоуни  палят свещичката на тортата,  пеят с децата "Честит рожден ден..."
 
След това режат тортата и раздават на децата .
Това в залата е около 50мин до 1 час
После се започва голямото лудуване - 50мин. големите бяха  в голямата джунгла, малките в малката  Laughing

Има и 4 батута - децата се редуват да скачат  Mr. Green 1 жетон е за някакви минутки,но не помня колко- 3 или 5 мин.

После  по-големите ( на 5 год. поне) има самолет, който се върти и симулира летене между някакви каньони и др. подобни,а вътре има и камера за да може родителите, които ги чакат отвън да виждат какво правят вътре децата им  Crazy
След това (пак за по-големите ) има и място, оградено с мрежа, където може да се стрелят с дунапренени топки-много е забавно,обаче е ужасно шумно  Confused
За по-мъничките дечица (около 2-3 год. ) има всъщност само малка джунгла, една въртележка и десетина различки колички и влакчета с монети (мойта там стоя предимно  Laughing )

Ако не е много студено навън има и от тези блъскащите се колички, но варианта е преди джунглата и батута да отидат там децата,защото после са потни и става кофти  Peace

Като свършат жетоните към РД-то- може да  купите допълнително, обаче 1 жетон струваше май към 2лв  Thinking

Мисля,че това е всичко ,което мога да ти дам като инфо за Птиланци  newsm78
Ако се сетя още нещо-ще пиша  Wink

УСПЕХ   bouquet и весело празнуване  Party

п.п. Аз докато напиша...тя Шани дала адресите  Embarassed

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Благодаря много на Шани!  Hug  bouquet Изчерпателна и отзивчива, както винаги!  Wink Grinning
Кукличка, благодарско много и на теб за изчерпателното инфо!  Hug Така е много полезно, като имам и конкретни впечатления от някой, бил наскоро там!  Grinning

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Aз мога да помогна само с информация отстрани.
Преди седмица бяхме на такъв рожден ден, но гостенчетата бяха предимно около 2 годинки. Клубчето е Бърборани или нещо подобно. Като цяло рожденния ден мина прекрасно, като се има предвид, че децата на тази възраст още не си играят едно с друго, а само обикалят из залата. Но им беше страшно интересно. Нели не спря да тича 2 часа. В залата за игра имаше и пързалки, и къщички, и замък или нещо подобно с много топки. Имаше и малка зала за похапване на дечицата. Там по масите се намираха сокчета, солетки, сладки и пица. За тортата- сложиха рожденничката а един голям стол като трон, отзад имаше фон с надпис  " Честит рожден ден" , натрупаха децата около тортата и всички пяха и правеха снимки. Музика имаше през цялото време.
Менюто за възрастните не го забелязах, защото аз бях при децата. Имаше пак сладки, безалкохолно, алкохол... друго дори не съм си правила труда да забележа.
Та, с 2 думи- всичко беше прекрасно. Имах само една забележка, но вашите гости ще са по-големички. От заведението бяха убедени, че 2 какички ще се справят с 12 деца на възраст между 1.5 и 2.5 години.
Прияно празнуване Party

# 5
  • Мнения: 55
На мене ми предстои сега да празнувам рожден ден на дъщеря ми. Става на 7г. След като разучих къде ли не реших този път да се спра на Джимис в кино Арена Люлин. Устройва ме и като цена и като продължителност, а също и факта, че след това можеш да поостанеш още малко.
Ето какво ни предложиха:
Наем за залата не се плаща. Цената на детското меню е 3лв като вкл. сандвич+сок или гофрет+сок. Можеш избереш между следните забавления:
Клоун - 35лв. 1час и 30мин. препоръчват го за 5годишни
Ди Джей -65лв. 1ч и 30мин.  за по-големи
Шоу на пиратите - 90 лв 1ч и 30 мин.
Шоу на Сладоледояда - не помня цената, но беше най-скъпото, 1ч и 30 мин.
За сега мога да кажа това, а след рождения ще ви кажа дали си струва.

# 6
Детски клуб МИКИ МАУС много са добри www.mickey-mouse.hit.bg

# 7
Предлагам ти да викнеш кейтъринг фирма в къщи с аниматори.

Ще дойдат с ядене, пиене, каки, музика, озвучаване...Въпросът е дали пространството ти го позволява, иначе мисля, че ще ти е най-комфортно

# 8
  • София
  • Мнения: 3 630
Празнували сме в Ментов носорог и в Барбарони. И от двете места сме много доволни. Информация и цени, както и телефони http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шоу на пиратите - 90 лв 1ч и 30 мин.

Хич не ми допадна  Naughty

По-скоро ДиДжей е по-добре Peace или  Малчуган-Великан- ките, ако са Ви по джоба Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм върл фен на Мики Маус. Вече имат и нов салон. Винаги забавляват много добре децата за разлика от другите клубове. Цената си зависи от броя на гостите и консумацията, но ориентировъчно е малко над 100 лв. Сайта им е: http://mickey-mouse.hit.bg/rdni.html
Не съм чувала да има недоволни /за разлика от Софияленд и Ментов носорог/

# 11
  • България-София
  • Мнения: 573
Май месец миналата година празнувахме рожденият ден на децата в Ментовия носорог. Голямо разочарование. Менюто на децата беше отврат - студен сандвич, позеленели и препържени картофки и червен сок, който остава прекрасни лекета. За възрастните бях поръчала плата и при условие, че има закован час - не бяха готови - носеха по едно плато с по 30 хапки на 20 минути #Crazy. Та родителите седяха на "празни ясли", а ние с таткото Sick Embarassed
Поне децата се нащуряха и тортата на 100 сладки беше супер. Втори път там не стъпвам за тържество.
Сестра ми прави с София Ленд - но там имаше изискване не по-малко от 8 деца. Общо-взето прилично, но и по-скъпичко.

# 12
  • Мнения: 3 161
Имам наблюдения от Ментов носорог и Барбарони (в Белите брези). Съветвам те просто да отидеш до двата и да погледнеш кой по-добре отговаря на концепцията ти. Била съм на РД и в двата и беше много хубаво, ако се насочиш към тях - ще ти дам по-конкретна информация.

# 13
  • Мнения: 272
А има ли някой инфо за театър "Ариел"? В кв. "Гео Милев" се намира...
В сайта им се споменава организиране на рожден ден, но не съм чувала отзиви от никъде... newsm78

# 14
  • Мнения: 3 161
А има ли някой инфо за театър "Ариел"? В кв. "Гео Милев" се намира...
В сайта им се споменава организиране на рожден ден, но не съм чувала отзиви от никъде... newsm78
Бяхме там за коледно детско парти от форума. Не го препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт