Д-р Жекова - Окръжна болница, София

  • 1 190
  • 4
  •   1
Отговори
Zdravejte,
6te se radvam da se zapoznaq s takiva mami..Simple Smile.az 6te rajdam pri tazi doktorka.Terminyt mi e za 20  avgust 2006г.

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 12:01 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 1 022
Защо не се представиш в Отчетни - Очакващи Август 2006, там всички чакат бебетата си през август, ще си организирате и срещички и т.н. После заедно ще се радвате на бебоците си Simple Smile

А иначе тази д-р Жекова не я познавам, но ако пуснеш в търсене "Жекова" излизат доста резултати, май има доста доволни пациенти.

# 2
  • Мнения: 1 022
Уматар, писах ти и лично съобщение, надявам се да си го прочела и да ми отговориш  Embarassed

# 3
Zdravejte,
6te se radvam da se zapoznaq s takiva mami..Simple Smile.az 6te rajdam pri tazi doktorka.Terminyt mi e za 20  avgust 2006г.

Най-хубавото при теб  е че имаш достатъчно време да си намериш добър специалист и да не експериментираш при нея. Моя приятелка ражда при нея преди година и беше ужасена. Може оттогава да се е усъвършенствала, но моят съвет е Тина Киркова където аз родих безпроблемно.

# 4
  • Мнения: 539
Аз родих преди месец в Окръжна. Доволна съм от персонала там - от санитарките до лекарите. Жекова съм виждала само по време на визитациите и не мога да изкажа мнене за нея, но във форума съм чела - освен недоволни има и много доволни. Пусни в търсачката. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт